auto in vendita

Nafte Karburanti
1990 Viti
300,000 Kilometra

08.04.2020 (23:36):Esht ne gjendje te mir me vet sharkuscmimi:1.800 milion leke tel: 0697319790 ose 0697654069 ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

08.04.2020 (20:59):Shitet kamioncine fordmotorr 2.5naftene gjendje shume te mireletra te paguara deri ne gushtcmimi 2000 europer me shume informacin, me kontaktoni!...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

08.04.2020 (20:49):Shitet opelmotorrdhenbsp;1.2benzine-gazdhenbsp;213.000 kmne gjendje shume te mireletra te paguar deri ne gushtdhenbsp;cmimi 2000 europer me shume informacion, me kontaktoni!...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

08.04.2020 (02:42):Shitet mercedes benz c classmotorr 220dhenbsp;naftekambio automatikedhenbsp;ne gjendje shume te mireletra te paguaracmimi 3000 euro...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

08.04.2020 (02:36):Shitet audi q7motorr 3.0viti 2012naftekambiodhenbsp; automatikedhenbsp;ne gjendje shume te mirecmimi 9500 euro...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

08.04.2020 (02:29):Shitet audi a4motorr 1.9dhenbsp;viti 2003naftekambio manualedhenbsp;ne gjendje shume te mire,sherbimet e beraletra te paguaracmimi 2700 euro per nderrim 3000 euro...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

08.04.2020 (02:19):Shitet volkswagen tiguandhenbsp;motorr 2.0dhenbsp; tdiviti 2009160.917 kmkambiodhenbsp; automatikedhenbsp;ne gjendje shume te mirenavi, aux, bluetooth, sistem hold, xenon, bixenon, klima tronik, xhama...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

08.04.2020 (01:35):Shitet mercedes benzmotorr 270 cdinafte240.000 kmne gjendje shume te mireletra te paguara per nje vitcmimi 4500 euro...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
1991 Viti
300,000 Kilometra

08.04.2020 (00:25):Shitet mercedes-benz 200viti i prodhimit: 1991kambio: automatikeautomjeti eshte pa letra.cmimi eshte i diskutueshem.te interesuarit te me kontaktojne ne nr e meposhtem....Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

07.04.2020 (23:45):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.6 viti 2000 benzine ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. ngjyra gri, disqe alumini, goma te reja 90%. letra te paguara para nje muaj cmimi 1500 euro p...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

07.04.2020 (19:01):Shitet golf 4 1.4 16v, benzine + gaz (e shenuar ne leje), makina eshte e 2001 , te gjitha sherbimet e bera.. motorr i ri i vendosur me vetem 140,000 km i ardhur nga gjermania. shume ekonomike, 10 mije...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

07.04.2020 (15:07):Shitet bmwdhenbsp;motorrdhenbsp; 2.0viti 2007naftedhenbsp;kambio automatikedhenbsp;ne gjendje shume te mirecmimi 7700 euro...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

07.04.2020 (15:01):Shitet mercedes benz motorr c220 cdiviti 2006kambio  automatike ne gjendje shume te mireklima, kondicioner, disqe alumini dogana e paguarcmimi 4700 euro ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

07.04.2020 (12:23):Shitet toyota yarisdhenbsp;motorr 1.4viti 2007naftedhenbsp;114.000 kmkambio automatikedhenbsp;ne gjendje shume te mirexhama elektrike, pasqyre elektrike, klima etjdhenbsp;e sapo ardhur nga gjermaniado...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

07.04.2020 (12:14):Shitet ford fiestadhenbsp;motorr 1.4viti 2007naftedhenbsp;189.000 kmkambio manualedhenbsp;ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera.dhenbsp;navi, radio, cd, usb, mp3, aux, bluetooth, komanda ne timon,...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

07.04.2020 (09:59):Shitet suzuki lianadhenbsp;motorr 1.6viti 2008benzinekambio automatikedhenbsp;ne gjendje shume te miredogana e paguardhenbsp;cmimi 3700 europer me shume informacion, me kontaktoni!...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2011 Viti
90,000 Kilometra

07.04.2020 (02:48):Shitet chevrolet cruzomotorr 2.0viti 2011naftedhenbsp;92.000 kmkambio manualene gjendje shume te mirecmimi 5400 euro...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

07.04.2020 (02:42):Shitet bmw seria 3motorr 200naftedhenbsp;kambio manualedhenbsp;ne gjendje shume te miretapiceri lekure, sedilje me ngrohje, sensor parkimi, navigator, goma dhe disqe te reja etjdhenbsp;letra te paguar...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
1990 Viti
130,000 Kilometra

07.04.2020 (02:34):Shitet volkswagen passatmotorr 1.6viti 1989benzinene gjendje shume te mirecmimi 799 euro ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

07.04.2020 (02:30):Shitet volkswagen golfmotorr 2.0viti 2005 look 2008naftedhenbsp;kambio manualene gjendje shume te mire,sherbimet e beradhenbsp;letra te paguara deri ne dhjetor 2020cmimi 4900 euro...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

07.04.2020 (00:41):Shitet daewoo viti 2003 (pa letra) - specifikime: marka: daewoo viti i prodhimit: 2003 xhama elektrik 800 benzine 4 porta goma 80 % super gjendje - te interesuarit te me kontaktojne ne nr...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

07.04.2020 (00:17):Shitet fiat punto e viti 2000 benxin gaz,me dekumenta gjer ne dhjetor te 2020 ne gjendje shumë te mire me sherbime te bera dhe bateridhenbsp;dhenbsp;+355 67 588 5695...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

06.04.2020 (22:32):Shitet makine e sapo ardhur nga italia ne super gjendje makina eshte shume e mbajtur me 150 mije km te vetat origjinal me garanci dhe prove ku te deshironi eshte modeli tipi ri i golfit me cdo sherbim...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
1990 Viti
150,000 Kilometra

06.04.2020 (21:11):Shitet benc e 230 benxin me kondicjoner viti prodhimit 1968 makina eshte ne gjendje shum te mir pune me dogan te paguar bejm dhe ndrrim . 0698175715 ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

06.04.2020 (21:09):Shitet smartmotorr 700 ccdhenbsp;viti 2004benzinekambio automatikene gjendje shume te mirecmimi 1300 euro...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas