202 220 1999

Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

03.12.2020 (10:45):Shitet mercedez benz e 320 cdi avant-garde i vitit 2003 full opsion me sherbimet e sapo bera frena ferrota te reja , goma te reja e ardhur nga spanja  ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

03.12.2020 (10:07):Bmw x1 xdrive outfitting xline automatike navigator lëkurë lëkure aliazh rrota 18 zhvendosja 2000-cv190 viti 5/2014 km119000 14,000 € ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

02.12.2020 (21:38):Shitet ford focus viti 2003 euro 4 me dokumenta te paguara deri ne maj 2021, me klima, sendile me ngrohje, 4 gome dimri dhe 4 goma vere. ne gjendje shume te mire . shume pak e perdorur ne shqiperi. sh...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

02.12.2020 (18:46):Shitet bmw 320d shkaku sepse kam nje vite qe rri ne itali dhe i paguaj taksat kot atje ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

02.12.2020 (17:59):Shitet ford focus c max ghiane gjendje shume te miree gateshme per cdo lloj proveford focus c max ghia seri viti 2003-2007kambio manuale2000 nafte td ci178000 kilometraxhama elektrikconditioner clima...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

02.12.2020 (17:16):Per arsye urgjente shitet mercedes a180 ne gjendje perfekte motorrike dhe mekanike baraz me te riun, kryer te gjitha sherbimet me garanci per 2 vjet te certifikuara dogana e paguar!!!...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

30.11.2020 (23:38):Mercedes-benz class e 2.2 automatik nafte full option (panorama, cruise control) viti 2000 3200 euro dokumentat deri ne gusht 2021 shume ekonomik...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

30.11.2020 (22:41):Shitet audi a3 sportback viti 11/2007 motor 2.0 tdi. full option;klima, 2celsa , disqe 17 xhama elektrik, pilot automat etj. ne gjendje shum te mire me dogane te paguar cmimi 4200 euro cel 06933...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

30.11.2020 (10:10):Shitet golf 5 plus tdi 1.9 e vitit 09/2006. sapo jan bere vaj e filtra, eshte bere rrip faze kit (rrip faze kit kontitech germany) letrat i ka te bera deri ne nentor te 2021. eshte shum ekonomike 4.1 ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

30.11.2020 (09:08):Shitet volkswagen golf plus motori(cc):1.6l (102 cv) tipi karburantit benzine+gaz viti prodhimit 2006 transmisioni manual 198,000 km ngjyra e jashtme blu e erret ngjyra e brendshme e zeze gjendja moto...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

30.11.2020 (07:57):Shitet toyota rav 4 motor i thjesht 2.2 d-4d nafte 4×4 viti 10/2007 me 190000km. ne gjendje perfekte. goma te reja full option; sensor parkimi, 2celda me pult, xhama elektrik, klima, me libere...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

29.11.2020 (09:06):Shitet audi a3 sportback kambio automat viti 11/2007 motor 2.0 tdi. full option; marshe ne timon, klima, 2celsa , fener xenon, disqe 17 etj. ne gjendje shum te mire me dogane te paguar cmimi 6000 eu...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
50,000 Kilometra

28.11.2020 (21:44):Shitet ford focus 1.0 ecoboost start stop gjendje si i ri 125 hp 1.0 l turbo viti 2013 57.000 km me liber sherbimesh ne zvicer start stop 6 marshe 2 celesa pilot automatik vete frenim ne ras...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

28.11.2020 (21:37):Shitet toyota auris 2.0 diesel ne gjendje perfekte viti 2008 177.000 km kambio manuale 6 marshe motorr kambio freksion ne gjendje perfekte sedilje lekure me ngrohje drita xenon sensor dritash d...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

28.11.2020 (21:29):Shitet peugeot 307 ,,1.9 e nendorit 2003 ne gjendje shume te mire pune,turbo, kondisioner xhama dhe pasqyra elekrike, teper ekonomike. shitet per arsye mosperdorimi,,, per kete arsye makines nuk i ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

28.11.2020 (21:26):Alfa romeo 147 2001 gjendje shum e mire vaj.e filtra te bera me dat 21.09.20 shitje mos perdorimi, mbas mbarimi te letrave me dat 27.12.20. 1500 euro i diskutushem....Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

28.11.2020 (11:24): 💥5590euro🇮🇹benz b-class b200 nafte automat 12/2009 facelift sport edition ,195mij km sapo ardhur me dogane te paguar si dhe letra per nje vit.makina eshte ne gjendje perfekte. dsponon abs,e...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

28.11.2020 (11:19):Bmw seria 1. 118 naft. kamio manuale 6 marsha viti 2006 sapo ardhur me dogan paguar, letra per nje vit! makina eshte ne gjendje shum te mir motorike , xhenerike ndezje start-stop. kondicioner , xham...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

28.11.2020 (09:23):💥okazionn 🚘ford fusion 1.4 nafte manual 09/2006 164 mij km, letra te paguara per nje vite. makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera. disponon,abs,kondicioner,xhama dhe pas...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

27.11.2020 (18:34):Shitet toyota rav 4 motor i thjesht 2.2 d-4d nafte 4×4 viti 10/2008 me 1760000km. ne gjendje perfekte. 4 goma te reja full option; navigatore+ dvd, sensor parkimi, 2celda me pult, xhama elektrik, ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
300,000 Kilometra

27.11.2020 (15:50):Shitet range rover me fuqi motorike 2.7 nafte. cmimi i diskutueshem vetem kur te shihet nga afer. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

27.11.2020 (08:06):Shitet audi a3 viti 08/2008 targuar per here te pare ne vitin 2010motor 1.9tdi model i ri me tek dere me te gjitha opsionet. ne gjendje shume te mire te gjitha sherbimet e kryera me dogane te paguar ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

27.11.2020 (08:01):Shes benz c220 cdi avantgart kambio automat. full option; navigatore, sensor parkimi para dhe mbrapa, sedile lekure +cop, disqe 17 alumini, sensor shiu dhe dritash, 2 celsa etj. me dogan te paguar ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (12:32):Shitet smart forfour 1.1 benzine shum ekonomike ose nderrohet me makine me te madhe ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

24.11.2020 (19:37):Shitet mercedes benz c-class i vitit 2008 me fuqi motorike 2.2 ...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas