valvul presioni e nafte 202

2 img
Shes pjese te re Motivi
2012 Viti
4 Kilometra

08.04.2021 (17:14):Pistonçine nofull frenash cilinder per volkswagen passat b6 dhe b7 viti 2004 - 2012. #pjese #pjesekembimi #automartin #automartinalbania #pjesemakine #pjesemakinash #pjesevolkswagen #pjesevolkswage...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
2010 Viti
4 Kilometra

06.04.2021 (16:53):Pistonçinë nofull frenash cilindër për volkswagen golf 6 ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
2 Kilometra

06.04.2021 (13:11):Toyota yaris viti 2007 e sapoardhur nga italia, çmontohet për pjesë këmbimi. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjesetoyota #pjesetoyotayaris #pjeseyaris #ser...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
4 Kilometra

05.04.2021 (19:30):Bobinë për volkswagen golf 4, golf 5, golf 6, audi, skoda, seat. telefon - whatsapp: 0696821159 #pjese #pjesekembimi #automartin #automartinalbania #pjesemakine #pjesemakinash #pjesevolkswagen #p...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
2 Kilometra

05.04.2021 (16:44):Toyota yaris viti 2003 e sapoardhur nga italia, çmontohet për pjesë këmbimi. telefon - whatsapp: 0683040020 #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjesetoyota #p...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
2 Kilometra

02.04.2021 (18:32):Toyota yaris viti 2007 e sapoardhur nga italia, çmontohet për pjesë këmbimi. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjesetoyota #pjesetoyotayaris #pjeseyaris #ser...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
4 Kilometra

01.04.2021 (19:15):Pasqyrë e re elektrike për volkswagen golf 4, krahu i shoferit. #pjese #pjesekembimi #automartin #automartinalbania #pjesemakine #pjesemakinash #pjesevolkswagen #pjesevolkswagengolf #pjesevolkswag...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
4 Kilometra

30.03.2021 (18:32):Çelës dritash me auto për volkswagen golf 5, golf 6, passat, caddy, touran. #pjese #pjesekembimi #automartin #automartinalbania #pjesemakine #pjesemakinash #pjesevolkswagen #pjesevolkswagengolf...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
2 Kilometra

30.03.2021 (15:55):Volkswagen golf 6 viti 2011 2.5 benzinë me pak km i sapoardhur nga gjermania, çmontohet për pjesë këmbimi, 0 km në shqipëri. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemak...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
2 Kilometra

29.03.2021 (16:40):Volkswagen touran viti 2005 1.6 fsi benzinë manual i sapoardhur nga gjermania, hapet, çmontohet për pjesë këmbimi, 0 km në shqipëri.dhenbsp;...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
4 Kilometra

26.03.2021 (17:29):Bobinë për volkswagen, audi, skoda, seat. #pjese #pjesekembimi #automartin #automartinalbania #pjesemakine #pjesemakinash #pjesevolkswagen #pjeseaudi #pjeseskoda #pjeseseat #bobine #bobinevw #bobi...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
2 Kilometra

26.03.2021 (14:21):Volkswagen touran 2.0 diesel automat i sapoardhur nga gjermania, hapet, çmontohet për pjesë këmbimi, 0 km në shqipëri. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pj...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
2002 Viti
4 Kilometra

25.03.2021 (19:02):Kornizë kase për kasetofon navi benz w203 telefon - whatsapp: 0696821159 #pjese #pjesekembimi #automartin #automartinalbania #pjesemakine #pjesemakinash #pjesemercedes #pjesebenz #pjesemercedesbe...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

25.03.2021 (17:05):Audi a3 benzinë i sapoardhur nga gjermania, hapet, çmontohet për pjesë këmbimi, 0 zero km në shqiperi. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjeseaudi #pjeseau...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
4 Kilometra

24.03.2021 (18:41):Të reja: dorezë dere e brendshme shoferi për volkswagen golf 4 + butonat e xhamave. #pjese #pjesekembimi #automartin #automartinalbania #pjesemakine #pjesemakinash #pjesevolkswagen #pjesevolkswag...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
2 Kilometra

24.03.2021 (16:19):Volkswagen passat b7 viti 2012 me 77,000 km i sapoardhur nga gjermania. Çmontohet për pjesë këmbimi, me 0 km në shqipëri. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
2 Kilometra

23.03.2021 (17:45):Volkswagen tiguan r-line me 98,000 km i sapoardhur nga gjermania. Çmontohet për pjesë këmbimi, me 0 km në shqipëri. ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
2 Kilometra

19.03.2021 (16:54):Pjesë për volkswagen passat b 5.5 2002 - 2005 telefon - sms - whatsapp: 0683040020 #pjesekembimi #pjesemakine #pjesemakinash #pjesekembimigerizeni #pjesevolkswagen #pjesevolkswagenpassat #vw #volk...Lexoni detajet..

2 img
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
1 Kilometra

02.03.2021 (22:18):Blejm katalizator per riciklim me cmimet me te mira ne treg. na dergoni fotot dhe kodet e katalitit dhe ju japim cmimin. cmimet jepen ne baz te katallogut europian. na gjeni ne: fb:dhenbsp;...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
4 Kilometra

21.02.2021 (23:40):Shes 4 bobina te reja ...Lexoni detajet..

2 img
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
1 Kilometra

19.02.2021 (21:13):Blejm katalizator per riciklim me cmimet me te mira ne treg. na dergoni fotot dhe kodet e katalitit dhe ju japim cmimin. cmimet jepen ne baz te katallogut europian. na gjeni ne: fb: https://m.face...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

24.10.2020 (20:12):Shiten disqe origjinale mercedes benz nr 18 te 4 njelloj gjendje shume e mire cmimi 300€ i diskutueshem...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
2008 Viti
4 Kilometra

07.10.2020 (09:57):Dhenbsp;per 3-5 dite pune pjese kembimi per makina amerikane sipas kerkeses ! me poste ekspres nga usa 3-5 dite. pjesë kembimi per autovetura amerikane **** adresa: l,6, rr.”shoqeria bashk...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

29.09.2020 (19:51):Kasetafon orgjinal gjermon super ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

29.09.2020 (18:37): goma te perdoura super ...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas