340x230    340x230

🏡 toyota corolla pjese kembimi

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

24.11.2022 (10:40):Shiten disqe alumini pa goma per audi a2,a3,a4,a6,seat,vw golf,passat dhe shume marka te tjera jane kto ne foto dhe jane shume te paster dhe te rregullt.ardhur nga zvicra vetem disqet jane me kete ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2020 Viti
2 Kilometra

24.11.2022 (10:38):Shiten goma michelin ne gjendje shume te mire me numer 225/55r16 jane te 4 njelloj dhe nje lule jane pa disqe 120euro 0699661313...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
2 Kilometra

23.11.2022 (12:11):Shitet fener audi q7 eshte ky ne foto shitet me paketa dhe llampe ose dhe i zhveshur origjinal shume i paster cmim i diskutushem 300euro 0699661313 ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
2 Kilometra

23.11.2022 (12:06):Shiten disqe goma bmw nr 18.disqet jane origjinal si te rinj numer 18.jane kto ne foto.gomat jane te 4 njelloj ne gjendje shume te mire te vitit 2018 me numer 245/50r18 cmimi 400 euro diskutushem 06...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
2 Kilometra

23.11.2022 (12:03):Disk tek audi 18 s line eshte ky ne foto cmim i diskutushem 100euro 0699661313...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
2 Kilometra

21.11.2022 (15:36):Shitet per pjese bmw e46 facelift eshte kjo ne foto shitet cdo pjese tek e tek per cdo gje kontaktoni 0699661313 i jane shitur: disqet parafangot kofano llaskat stopat prapa xhami perpar...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
2 Kilometra

21.11.2022 (15:31):Shitet pjese pjese eshte kjo ne foto per cdo gje pyesni ne gjendje shume te mire pune cdo gje me prove cmimet shume te arsyeshme motorr 3.0 nafte kambjo automatike motorri me 230.000km origjin...Lexoni detajet..

2 img
Kerkoj te blej pjese te re Motivi
2003 Viti
3 Kilometra

19.09.2022 (22:16):Veshje timoni me qepje 1500 lek 15milek te vjetra bashk me qepjen dhe vonon 30min qe ta qepim dyqani ndodhet rruges paskuqanit 100 metra nga ura insitutit...Lexoni detajet..

2 img
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
1 Kilometra

07.08.2022 (13:09):Kërkoj susta të pasme për mb w211 modeli classic. 0682341585 ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

10.07.2022 (08:01):Shitet per pjese renault espance,motori ne gjendje shume te mire,sedilje lekure ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2022 Viti
2 Kilometra

29.06.2022 (16:00):Disqe 18 inch volkswagen golfi 5 6 7 8 passat tiguan arteon touran etj origjinal numer 18 r18...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2022 Viti
2 Kilometra

29.06.2022 (15:57):4 disqe 17 inch mercedes benz c class 203 202 clk 209 origjinal dy te gjere dy te ngushte numer 17 r17...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2022 Viti
2 Kilometra

29.06.2022 (15:55):Disqe 17 inch volkswagen golfi 5 6 passat origjinal numer 17 r17...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2022 Viti
2 Kilometra

29.06.2022 (15:54):4 disqe 19 inch mercedes benz e class 213 212 211 210 c class 205 204 s class 219 220 221 222 cls cl cla slk sl ml glk , audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5 , volkswagen golf5 6 7 8 gti passat arteon tiguan ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2022 Viti
2 Kilometra

15.06.2022 (16:43):Disqe 16 inch volkswagen golfi 5 6 7 8 pasat touran tiguan sharan etj origjinal numer 16 r16...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2022 Viti
2 Kilometra

15.06.2022 (16:41):4 disqe 18 inch mercedes benz e class 213 212 211 210 c class 205 204 s class cls clk cl cla ml glk etj audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5 volkswagen golfi 5 6 7 8 passat tiguan touran arteonorigjinal. ne g...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2022 Viti
2 Kilometra

15.06.2022 (16:40):Disqe 18 inch audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5 volkswagen origjinal numer 18 r18...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2022 Viti
2 Kilometra

15.06.2022 (16:39):4 disqe 19 inch mercedes benz e class 213 212 211 210 c class 205 204 s slass 219 220 221 222 cls cla cl sl ml glk , audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5 , volkswagen golfi5 6 7 8 gti arteon tiguan passat etj...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2022 Viti
2 Kilometra

15.06.2022 (16:36):4 disqe 18 inch mercedes benz e class 213 212 211 210 c class 205 204 s class cls clk cl cla ml glk etj audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5 volkswagen golfi 5 6 7 8 passat tiguan touran arteonorigjinal. ne g...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2022 Viti
2 Kilometra

15.06.2022 (16:34):Disqe 19 inch audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5 volkswagen skoda origjinal new model numer 19 r19...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
2 Kilometra

31.05.2022 (21:18):Makine per pjes ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2022 Viti
2 Kilometra

30.05.2022 (16:15):Disqe 17 inch volkswagen golfi 5 6 7 8 pasat tiguan touran sharan etj numer 17 r17...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2022 Viti
2 Kilometra

30.05.2022 (15:52):Disqe 19 inch mercedes benz e class 213 212 211 210 c class 205 204 s class 220 221 222 cls cl sl slk ml glk , audi a3 a4 a5 a6 a8 a8 q3 q5 , volkswagen golfi 5 6 7 8 gti passat tiguan arteon etj orig...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2022 Viti
2 Kilometra

30.05.2022 (15:49):Disqe 16 inch volkswagen golfi 5 6 7 8 passat touran caddy sharan etj origjinal numer 16 r16...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2022 Viti
2 Kilometra

30.05.2022 (15:47):Disqe 17 inch audi a3 a4 a5 a6 q3 q5 numer 17 r17...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim