SHITEN FRESKUESE PER GABINAT E MAKINAVE, AUTOMOBILAVE, KAMJONAVE, ZETOR etj. Tirane

Pjese kembimi 17/05/2022 14:21 Post ID: 68451


Pagesa 1,100 Leke
Marka | Karburanti Tjeter
Karburanti Elektrike
Kambio
Viti 2022
Kilometra 4
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania - Harta
Lexime 57

SHITEN FRESKUESE PER GABINAT E MAKINAVE, AUTOMOBILAVE, KAMJONAVE, ZETOR etj. Ne gjendje te pa perdorur, te rinje. Jane te domosdoshem per tu freskuar tani me ngritjen e temperaturave ne gabinat tuaja te automjeteve qe perdorni dhe punoni. Ventilatori punon me 12 V eshte i adoptueshem per te gjitha automjetet tek vendi i ndezesit te cigares. Aparati eshte i paisur me nje buton qe bene bllokimin ose levizen gjysme-qarkulluese te ventilatorit. Cmimi i shumices 1100 lek me pakice 1400 lek.