Shiten Pjese kembimi golf 4 Durres

Pjese kembimi 20/05/2020 17:33 Post ID: 4696


Pagesa 100 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Benzin
Kambio 29.25
Viti 2002
Kilometra 2
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Fushe-Kruje, Albania - Harta
Lexime 1147


Motorr 1.4 benzin 16v Vit 2002.kamjo kid freksioni.ure para dhe mbrapa turini para fener stopa sinjale radiatore kompresore kondicioneri clima tronik krika xhami para mbrapa grushte semiakse amortizatore pistoncina
Cmimet varijojne ne baze te pjeses 
per me shume telefononi


Anetari ID: 3

photo

Njoftimi ID: 4696