Pjese kembimi per Sprinter/Kamioncina Durres

Pjese kembimi 23/05/2020 20:15 Post ID: 2843


Pagesa 100 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Benzin
Kambio 1.50
Viti 2004
Kilometra 2
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania - Harta
Lexime 3216

Shiten mjete dhe pjese kembimi per:

Furgona

Kamioncina

Sprinter

Ndodhemi ne qytetin e Durresit.

Na kontaktoni ne nr e meposhtem per cdo informacion shtese.Anetari ID: 4

photo

Njoftimi ID: 2843