Blej katalizator. Katalizator. Katalit. Tirana

Pjese kembimi 02/03/2021 22:18 Post ID: 27738


Pagesa 500 Euro
Marka | Karburanti Tjeter
Karburanti Tjeter
Kambio
Viti 0
Kilometra 1
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 142

blejm katalizator per riciklim me cmimet me te mira ne treg.
na dergoni fotot dhe kodet e katalitit dhe ju japim cmimin.
cmimet jepen ne baz te katallogut europian.
na gjeni ne:
fb: 

Njoftimi ID: 27738