Blej katalizator. Shes katalizator. Katalizator. Katalit. Tirana

Pjese kembimi 19/02/2021 21:13 Post ID: 27128


Pagesa 500 Euro
Marka | Karburanti Tjeter
Karburanti Tjeter
Kambio
Viti 0
Kilometra 1
Qyteti - Zona Tirana - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 128

blejm katalizator per riciklim me cmimet me te mira ne treg.
na dergoni fotot dhe kodet e katalitit dhe ju japim cmimin.
cmimet jepen ne baz te katallogut europian.
na gjeni ne:
fb: https://m.facebook.com/katalizator.mandi
inst: https://www.instagram.com/katalizator_mandi
whatsapp: +

Njoftimi ID: 27128