Shesim Pjese Kembimi Elbasan Elbasan

Pjese kembimi 22/05/2020 16:20 Post ID: 2646


Pagesa 100 Euro
Marka | Karburanti Audi
Karburanti Nafte
Kambio 80.02
Viti 2000
Kilometra 2
Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa Elbasan, Albania - Harta
Lexime 1476

Pjese kembimi per te gjitha modelet e makinave.

Pjeset e kembimit jane cilesore.

Shesim te reja dhe te perdorurua.

Na kontaktoni ne nr e meposhtem per cdo informacion mbi pjeset e kembimit qe ju duhet.Anetari ID: 4

photo

Njoftimi ID: 2646