Pjese kembimi per Jeep Cherokee Durres

Pjese kembimi 12/05/2020 15:59 Post ID: 1756

100 Euro

  • Pjese kembimi per Jeep Cherokee
  • Pjese kembimi per Jeep Cherokee
  • Pjese kembimi per Jeep Cherokee
  • Pjese kembimi per Jeep Cherokee
  • Pjese kembimi per Jeep Cherokee


Pagesa 100 Euro
Marka | Karburanti Jeep
Karburanti
Kambio 1.50
Viti 2003
Kilometra 2
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania - Harta
Lexime 473

Shiten Pjese kembimi per modelin e automjetit:

Jeep Cherokee

Kemi dhe pjese kembimi per modele te tjera automjetesh.

Ju lutem na kontaktoni ne nr e meposhtem.

Vendodhja e servisit: Durres


Anetari ID: 4

photo

Njoftimi ID: 1756