STOP rriedhja e grupit te timonit 100%✅ Tirane

Pjese kembimi 27/08/2020 23:20 Post ID: 16773


Pagesa 16 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio 2.31
Viti 2016
Kilometra 4
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania - Harta
Lexime 634

Shitet mbylles i rrjedhjeve te vajit te grupi timonit per te gjitha llojet e makinave.eleminon rrjedhien 100% .shiten dhe mbylles per rriedhjet e kamjos manuale per te gjitha makinat. Per rriedhj vaj ne motorr. Prodhohen ne gjermani..per me shum tel:....................

Anetari ID: 3304

photo

Njoftimi ID: 16773