SHITET SALLON C CLASS 202 Tirane

Pjese kembimi 05/06/2020 15:07 Post ID: 11276


Pagesa 300 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti
Kambio 0.07
Viti 2015
Kilometra 2
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 1097

Sallon C class 202 AMG origjinal shum i paster dhe i vecant

Salloni eshte meshin eshte orgjinali i dale nga fabrika

Salloni shitet i gjithi set i tere nuk ndahet


Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 11276