Shiten goma dhe disqe Tirana

Pjese kembimi 01/06/2020 18:57 Post ID: 10753

150 Euro

  • Shiten goma dhe disqe
  • Shiten goma dhe disqe


Pagesa 150 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti
Kambio 0.07
Viti 0
Kilometra 2
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 498

Shiten disqe dhe goma per Mercedes Benz A dhe B Class 205/55/16

Cmimi 150 Euro 


Anetari ID: 5

photo

Njoftimi ID: 10753