pjese kembimi

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
2 Kilometra

22.02.2020 (14:10):Shiten disqe per makina modele te ndryshme te gjitha setet e disqeve jane te rregullt nuk kane asnje lloj problemi. mundesi nderrimi ose vlersimi.dhenbsp;per cdo informacion rreth disqeve ju lutem me ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

22.02.2020 (11:01):Shiten disqet me gjithe goma, dy te gjere dy te ngushte. cmimi 300 mije leke, e sapo ardhur nga jashte. mund te me kontaktoni ne numrin tim te telefonit.dhenbsp;...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

22.02.2020 (10:26):Pjes kembimiper:s-clas 320 vit 2006e-class 220 vit 2008c-class 220 viti 2007c-class 220 viti 2005cls 320 vit 2007ml 280 vit 2007b- klas viti 2007...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

22.02.2020 (09:53):Ofroj te gjitha llojet e pjeseve per clk w208 dhe cclass w203. mbledh makina per pjese. vleresimi ne baze te gjendjes se automjetit. tel.0692888555pjese per clk w208 te gjitha pjesetkamio manual 5dife...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
4 Kilometra

21.02.2020 (23:46):Disqe19 bashke me goma te rejashume te paster sapo ardhur nga gjermania....Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2001 Viti
2 Kilometra

21.02.2020 (12:49):Shite pjes te ndryshme makinash 0692530005...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

21.02.2020 (12:34):Shiten disqe 100 mije leke pala.disqe mercedes nr15. nr16.ford fokus nr15ford fiesta nr 15alfa romeo nr 154 goma 100 % 225/ 55/160694482658 ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
2 Kilometra

21.02.2020 (11:05):Shiten goma michelin 185 60 r14 te ardhura nga greece te interesuarit te telefonojne ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

21.02.2020 (02:12):Shiten disqet me gjithe goma dy te gjer dy te ngusht cmimi 30,000 e sapo ardhur nga jashte 245 40 17...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

21.02.2020 (02:09):Goma+disqe nr 15 seat golf passat...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
2 Kilometra

20.02.2020 (16:32):Pjese kembimi per: s-clas 320 vit 2006 e-class 220 vit 2008 c-class 220 viti 2007 c-class 220 viti 2005 cls 320 vit 2007 ml 280 vit 2007 b- klas viti 2007...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

20.02.2020 (16:26):Shiten pjes per bmw seria 3 e46 cdo lloj pjese si dhe per bmw seria5dhenbsp; e39dhenbsp;...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
2 Kilometra

20.02.2020 (14:03):Shiten pjese kembimi te perdoruradhenbsp;kemi pjese kembimi per te gjitha markat e makinave.na telefononi per pjesen qe ju duhet duke na kontaktuar nepermjet nr te meposhtem.faleminderit!dhenbsp;...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

19.02.2020 (21:33):Pasat 2.5 nafte automat pasat 2.5 nafte automat golf 5 1.9 nafte manual golf 4 1.9 nafte manual ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
4 Kilometra

19.02.2020 (19:24):Marmita amg orgjinale te ardhura nga jashte super cilsi 100% inox marim dhe porosi  ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

19.02.2020 (19:12):Pjese te perdorura makinash ne gjendje shume te mire te ardhura nga gjermania per:🚘dhenbsp;passat 1.9 / 2.0🚘dhenbsp;audi a4 1.9🚘dhenbsp;opel astra 1.7 / 1.9🚘dhenbsp;ford cmax 1.6🚘dhenbs...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

19.02.2020 (16:39):Disqe 16 amg .me goma te reja 205/55/16 .shitetdhenbsp; ose nderrohen .vendodhja perball qtu ne tirane .cel 0686211567...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

19.02.2020 (16:20):Bmw m3 e 90 4.2 v8dhenbsp;motorri eshte super gjendje te interesohen ato qe ja din vleren....Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

19.02.2020 (16:16):S-clas 320 vit 2006e-class 220 vit 2008c-class 220 viti 2007c-class 220 viti 2005cls 320 vit 2007ml 280 vit 2007b- klas viti 2007 ...Lexoni detajet..

2 img
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
1 Kilometra

19.02.2020 (11:44):Pjese kembimi per fuoristrada blejme fuoristrada per pjese dhe shesim pjese kembimi per: kia sportage 2.0 naft jeèp grand cherooke tuareg 3.2 v6 benxin . mitsubishi did 3.5 benzine . toyota...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
4 Kilometra

18.02.2020 (23:33):Shitet parakolp origjinal ml viti 2013-2015...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

18.02.2020 (16:53):Shitet motorr golf 4bllok cilinder testat...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

18.02.2020 (15:57):Pjese kembimi me shumic dheamp; pakic...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
2 Kilometra

18.02.2020 (15:48):Per pjesereno motus1.5 nafte 2005 @ elbasan, albania...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
4 Kilometra

17.02.2020 (23:08):Shitet navigator i ri ka ardhur nga anglia per benz a clas ndodhet ne lezhe 180 euro...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas