340x230    340x230

🏡 shtepi me qira ne tirane

🕵 Online 24 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje      

2,500 Euro - Jepet Me Qera

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (3.14 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 4
Ashensor 0
Tualete
10
Shitet ose jepet me qera hotel 4 kate 9 dhoma 9 post parkime bar kafe e guzhine vendodhja ne rrugen tasim shehu super i kompletuar dhe mobiluar...
Date: 29/11/2022 23:00

800 Euro - Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Elbasanit (id Bd21306) Tirane

Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (2.23 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 1
Ashensor 0
Tualete
1
Tek rruga elbasanit, prane shkolles baletit, jepet me qera dyqan, me siperfaqe 140 m2, kati 1, ne rruge dytesore, me fasade xhami. eshte e pershtatshme per klinike, qender estetike, qender kursesh, co...
Date: 29/11/2022 17:40

1,400 Euro - Qera, Vilë, Shkolla E Kuqe, Tiranë, 1400eu/muaj, Id Pro28314

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (1.04 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
272.00 m2
Kati 1
Ashensor 0
Tualete
3
Disponojmë vilë për qera për zyra, i pozicionuar te rruga qemal stafa, pranë shkollës së kuqe. informacion mbi apartamentin: • strukturë 1-katëshe • sipërfaqe ndërtimi: 134.1 • si...
Date: 29/11/2022 16:41

400 Euro - Qera, Ambient Biznesi, Rruga Budi, Tiranë 400 € /muaj Id: Pro28521

Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (1.46 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Disponojmë ambient biznesi për qera, cili ndodhet i pozicionuar te rruga budi , qytet studenti. informacion mbi ambientin: • siperfaqe e ambientit :50m2 • lartësi ambienti: 12m • kati 0 ...
Date: 29/11/2022 16:41

1,200 Euro - 📌jepet Me Qera Ambient Komercial Prej 200 M2 Tek Rruga E Kavajes.

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.48 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
200.00 m2
Kati 2
Ashensor 2
Tualete
3
📌jepet me qera ambient komercial prej 200 m2 tek rruga e kavajes.siperfaqja totale: 200 m2ambienti organizohet ne dy kate dupleks ne  ambiente te ndara dhe eshte shume e pershtatshme si klinik...
Date: 29/11/2022 16:39

1,000 Euro - 📌jepet Me Qera Ambient Biznesi Rruga Muhamet Gjollesha

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.35 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
📌jepet me qera ambient biznesi rruga muhamet gjolleshasiperfaqe totale prej: 100m2ambienti organizohet ne: - ambienti eshte open space-1 tualet  ambienti ndodhet ne katin 0 dhe eshte...
Date: 29/11/2022 16:38

300 Euro - 📌jepet Me Qera Ambient Per Qera Tek Condor Center, Rr. Kavajes, 300

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.48 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 1
Ashensor 1
Tualete
0
📌jepet me qera ambient per qera tek condor center, rr. kavajessiperfaqe totale : 82 m2ambienti organizohet ne:- ambient open spaceambienti ndodhet ne katin e 1 te qendres. totalisht i rinovuar...
Date: 29/11/2022 16:38

20,000 Leke - Jepet Me Qera Garazh/magazine Afer Vila Gold, Cmimi Per Qera: 20.000 L

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (1.67 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati -1
Ashensor 1
Tualete
0
Jepet me qera garzh/magazinesiperfaqja totale prej 60 m2ndodhet ne katin -0 te nje pallati te ri hapje dhe mbyllje e deres me pulti pershtatshem per magazina dhe biznese te ndryshmeka nje lartesi pre...
Date: 29/11/2022 16:37

1,000 Euro - 📌jepet Me Qera Ambient Per Fasoneri Ne Koder Kamez.

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru (5.78 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 1
Ashensor 0
Tualete
3
📌jepet me qera ambient per biznes ne koder kamez. 🏙siperfaqe totale prej: 300 m2kati i i : ambienti brenda eshte open space dhe ka 1 tualet. 150 m2kat i ii : ambienti eshte open space me fasade ...
Date: 29/11/2022 16:35

1,200 Euro - 📌jepet Me Qera Lokal Ne Kamez, 1200 Euro

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru (7.83 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
2
📌jepet me qera lokal ne kamezsiperfaqe e brendshme: 100 m2siperfaqe e jashtme: 40 m2lokali ka gjithseji 27 tavolina 7 tavolina jane te vendosura jashta me tende dhe xham anesore.- 2 tualete- 1...
Date: 29/11/2022 16:35

40,000 Leke - Qira, Ambient Biznesi, Rruga Bardhok Biba, 40.000leke/muaj, Id Pro2876

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.53 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
33.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Jepet me qera ambienti i ndodhur në qendër, rruga bardhok biba informacion mbi ambientin: • sipërfaqe e ambientit (bruto): 33 m2 • kati 0 organizimi i brendshëm: • 2 ambiente pune ...
Date: 29/11/2022 15:07

1,600 Euro - Qera, Ambient Biznesi, Fly, Durres 1,600 € /muaj (vo20729)

Durres | Qender (0.70 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
207.00 m2
Kati 13
Ashensor 2
Tualete
1
Informacione mbi ambientin : • sipërfaqja: 207 m². • kati 13. detaje të tjera: • pamje deti. • bosh. • recepsion. • 3 dhoma të shfrytëzueshme për zyra. • 2 tualete. • ku...
Date: 29/11/2022 14:24

3,000 Euro - Qera, Ambient Biznesi, Rruga E Elbasanit, Tiranë. Al21683

Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (2.23 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 2
Ashensor 2
Tualete
2
Qera, ambient biznesi, rruga e elbasanit, tiranë. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja: 300 m2. • kati 2. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient open space. • 2 tualete. cilësi...
Date: 29/11/2022 14:19

3,000 Euro - Qera, Ambient Biznesi- Godinë 3 Katëshe, Rruga Jordan Misja Al25640

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
320.00 m2
Kati 1
Ashensor 0
Tualete
4
Qera, ambient biznesi- godinë 3 katëshe, rruga jordan misja, tiranë. informacion mbi ambientin: • sipërfaqe trualli: 1000 m2. • sipërfaqe ndërtimi: 320 m2. • lartësia: 3.3 m. organiz...
Date: 29/11/2022 13:50

5,000 Euro - Qera, Ambient Biznesi, Rruga 5 Maj, Tiranë. Al28392

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.88 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
450.00 m2
Kati 0
Ashensor 1
Tualete
3
Qera, ambient biznesi, rruga 5 maj, tiranë. ambienti ndodhet pranë concord center. informacion mbi ambientin: • sipërfaqe totale: 450 m2. • sipërfaqe e brendshme: 350 m2. • kati 0. •...
Date: 29/11/2022 13:50

3,900 Euro - Jepet Me Qera Per Zyra Ambjent Ne Bllok (afer Kullave Binjake)

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.59 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
314.00 m2
Kati 0
Ashensor 1
Tualete
2
Jepet me qera per zyra ambjent ne bllok (afer kullave binjake) ambjenti ndodhet në një nga zonat më prestigjoze të tiranes ku biznesi apo zyrat tuaja mund të prezantohen denjësisht, në afër...
Date: 29/11/2022 13:15

350 Euro - Super Ap 2+1 Bosh Tek Astiri ( Kompleksi Sima Com )

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.87 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 5
Ashensor 1
Tualete
1
Jepet super ap 2+1 bosh per zyra tek kompleksi sima com tek astiri pallat i vitit 2022 per me teper na kontaktoni 0682567777 cmimi 350 euro ...
Date: 29/11/2022 13:05

750 Euro - Super Ambient Estetike Me Qera Tek Sheshi Willson

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.02 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2
Ashensor 0
Tualete
1
Super ambient per estetike me qera aktualisht ne pune me klientele ( shitet biznesi me te gjitha paisjet e nevojshme si dhe solar 16000 euro ) dhe qeraja 750 euro me qera ...
Date: 29/11/2022 13:05

470 Euro - Jepet Zyre 32 M2 Te Stadiumi Dinamo 470 Euro

Tirane | Komuna e parisit (1.07 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
32.00 m2
Kati 2
Ashensor 1
Tualete
1
Jepet zyre me qera ~32m2 ~kati2 ~pallat i ri me ashensor ~rruga emin duraku ~470€ kontaktoni e400 ...
Date: 29/11/2022 12:51

50,000 Leke - Jepet Zyre 60m2 Me Qera Te Rruga E Kavajes 50.000 Leke

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.48 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1
Ashensor 1
Tualete
1
Jepet zyre me qera ~60 m2 ~ kati pare ~pallat i ri ~ me ashensor ~te ish parku e atobuzave ~ rruga e kavajes ~cmimi 50.000 leke kontaktoni e400...
Date: 29/11/2022 12:40

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim