piceri me qera

🔈 Okazion ! Jepet Me Qera Lokal Ne Fresk.
Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
3.53 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera lokal ne fresk.👉 ambjenti i biznesit ndodhet ne nje vend mjaft strategjik dhe me frekuentim te rregullt nga klientet.me siperfaqe 200 m2 ambjenti mund te perdoret edhe si klinike ,laborator ,post call center.- nese mbahet si restoran... 23/11/2020 02:11

1,300 Euro

Ambient Comercial Me Qera Rr E Dibres Prane Qendres Ne Tirane (id 4271408)
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4271408rruga dibres, prane qendres, jepet me qera ambjent komerciazyre ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 200 m²,dhenbsp; ambient siperfaqe 200 m² i ndare ne 8 dhoma, ambjenti eshte lehtesisht i modifikueshem me ndarje gipsi,dhenbsp; kati 2 me dy ... 23/11/2020 17:07

1,620 Euro

Jepet Me Qira: Hotel
Fresku/Linze | Tirane (0.07 Km nga qendra)
0.07 KM nga qendra
520.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira: hotel " vila mozaik" /zona: freskut ----------------------------☆☆☆☆▪︎kati përdhe ka funksionimin bar-restorant, korridor, 2 tualete, kuzhinë me vehte... 23/11/2020 16:35

2,300 Euro

Jepet Me Qira Ambient Komercial Tek Komuna Parisit !
Komuna e parisit | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1.50 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira ambient komercial tek komuna e parisit me siperfaqe te brendshme 115 m2. ndodhet prane rrethrrotullimit te komunes se parisit, ne nje nga zonat me te frekuentuara. aktualisht perdoret si sport bar. per me teper informacion ose vizita ne... 23/11/2020 14:39

1,200 Euro

Jepet Me Qira: Hotel/vila Mozaiku📍 2 300€ · Tiranë
Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
520.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira: hotel/vila mozaiku📍 2 300€ · tiranë message jepet me qira: hotel " vila mozaik" /zona: freskut📷 ----------------------------☆☆☆☆ ▪︎kati përdhe ka funksionimin bar-restorant, korridor, 2 tualete, kuzhinë me... 23/11/2020 13:46

2,300 Euro

Magazine Me Qera Ne Rrugen Mustafa Minidri Prane Resorant Qordja,mbi Rr Bardhyl(4281083)
Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4281083rr.mustafa minidri dhenbsp;afer kafe qordja , jepet me qera magazine,me dhenbsp;siperfaqe 125 m² 1 tualet,... 23/11/2020 12:58

280 Euro

Qera, Ambient, Bllok, Tiranë 1,740 € /muaj Id: Pri+18111
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e bllokut.informacion mbi ambientin:•kati i 7•sipërfaqja e ambientit: 145 m2•1 tualet• me fasadë xhami• investimi:• aspirim, sistem kondicionimi• ambienti është i përshtatshëm për zyra, klinike dentare... 23/11/2020 11:38

1,740 Euro

Qera, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë 800 € /muaj Id: Pri+18367
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
138.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e komunes së parisit.informacion mbi ambientin:•kati 0 •sipërfaqja e ambientit: 138 m2 • me fasadë xhami • lartesia: 4.5m •1 tualet • me dokumentacion të rregullt hipotekor.•ambienti është i përshtatsh... 23/11/2020 11:37

800 Euro

Qera, Ambient, Myslym Shyri, Tirane Pri+18436
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
0.87 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në myslym shyrit.
 informacione mbi ambientin :
• sipërfaqja 110 m2.
• kati 0.
 detaje të tjera .
• 1 tualet.
• i përshtatshëm për butik dhe zyra.
• ka nje fasadë xhami të dukshme.e pajisur me kondicio... 23/11/2020 10:41

1,200 Euro

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi , Bosh . Adresa : Rruga
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
0.69 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera dyqan me sipërfaqe 70 m2, kati 0 . ofrohet bosh ose i mobiluar varet në bazë të kërkesës së klientit. Është në gjëndje shumë të mirë, i investuar. organizohet nga 2 ambiente, 1 tualet, verandë. Është me fasadë... 23/11/2020 09:55

55,000 Leke

🔈 Okazion ! Jepet Me Qera Lokal Ne Fresk.
Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
3.53 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera lokal ne fresk.👉 ambjenti i biznesit ndodhet ne nje vend mjaft strategjik dhe me frekuentim te rregullt nga klientet.me siperfaqe 200 m2 ambjenti mund te perdoret edhe si klinike ,laborator ,post call center.- nese mbahet si restoran... 23/11/2020 02:11

1,300 Euro

Shitet Biznesi I Lokal Tek Komuna Parisit
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
102.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet biznesi i nje lokali ne komunen e parisit me te gjitha kushtet me verande 64 m dhe ambient te brendshem 47 m ku biznesi shitet me nje cmim super oferte 3000 euro dhe qeraja e ambientit eshte 450 euro per me teper na kontaktoni ne 0682567777 ne... 22/11/2020 17:00

3,000 Euro

Dyqan Me Qera Ne Zonen E Myslym Shyrit Prane Drejtorise Se Policise (id 4271473)
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Id 4271473prane myslym shyrit, jepet me qera dyqan, bosh, siperfaqe 110 m², kati 5 me ashensor, kondicioner, tualet, orientim me diell.i pershtatshem per cdo lloj bznesijepet me qera 1200 euro me takse ... 21/11/2020 17:07

1,200 Euro

Dyqan Me Qera Prane Myslym Shyrit Ne Tirane (id 4271474)
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
0.87 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4271474prane myslym shyrit jepet me qera dyqan, siperfaqa 80 m², me tualet,dhenbsp; kondicioner, i gjithi me vetrate. i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.jepet me qera 1500 euro i diskutueshem, taksat e perfshira.... 21/11/2020 16:10

1,500 Euro

Magazine Me Qera Showroom Tek Berryli Mateniteti I Ri Ne Tirane ( Id 4281082 )
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirane
KM nga qendra
800.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4281082berryli,dhenbsp; afer matenietit te ri, jepet me qera magazine buze rruge, aktualsht siperfaqe 400 m² ne gjendje pune, por mundet te behet dhenbsp;edhe per showroom dubleks me 2 kate si ne foto siperfaqe gjithsej 800 m² me investim nga an... 20/11/2020 18:13

2,500 Euro

Zyre Me Qera Me 2 Ambiente Prane Shallvareve Ne Tirane (id 4261471)
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
89.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4261471prane shallvareve jepet me qera zyre me 2 ambiente, siperfaqa 89.7 m², kati 0 ne pallat egzistues, i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne menyre moderne per zyre, 2 kondicionere, tualet. orientim me diell.jepet me qera 800 euro, taksat e perfs... 20/11/2020 18:00

800 Euro

Ambient Biznesi Per Qira Tek Zogu I Zi.
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
0.77 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Prane zogut te zi tek pallati i sportit asllan rusi jepet per qira ambient biznesi i pershtatshem per servis makinash. siperfaqe totale 200 m2. lartesi 6.5 m. tualet. ambienti eshte i vendosur buze rruges kryesore cka e ben ate lehtesisht te aksesues... 20/11/2020 11:29

800 Euro

Jepet Me Qira: Ambjent Biznesi: / Rruga: Kavajës
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira: ambjent biznesi: / rruga: kavajës ▪︎️ambjenti ka një sipërfaqe prej 70 m2, kati ii-të me pamje nga rruga kavajës.▪︎i përshatshëm për çdo llojviteti▪︎️cmim qira: 500€/ /muaj/ i diskutueshëm▪︎️për më ... 20/11/2020 10:59

500 Euro

Ambient Biznesi Per Qira Ne Rrugen Fortuzi.
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
0.69 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet per qira ambient biznesi ne rrugen fortuzi. ambienti eshte i vendour buze rruges kryesore. totalisht i rikoknstruktuar dhe investuar. tualet. kondicioner invesrter. kushte mjaft te favorshme per zhvillimin e cdolloj biznesi. i pershtatshem per ... 19/11/2020 18:15

45,000 Leke

Me Qera 1+1 Apartament, Ne Pallat Prane Hotel Diplomat 1
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)
1.26 KM nga qendra
47.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera 1+1 apartament ne zonen ndermjet stadiumit dinamo dhe vasil shantos, prane ish hotel diplomat 1 si vendodhje.• siperfaqe 47m2• kati 2 pallat ekzist i ristrukturuar• 1 dhome gjumi• shtruar me parket• sallon + ambient gatimi• tualet... 19/11/2020 17:29

28,000 Leke

Apartament 2+1 Per Qira/ Rruga: Jeronim Derada, Qendër📷
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (3.12 Km nga qendra)
3.12 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 2+1 per qira/ rruga: jeronim derada, qendër📷 ————————————————☆☆☆☆☆ ▪︎apartament 2+1+ post parkimi , me një sipërfaqe 110 m², kt v -të banim / përballë parlamentit. ▪︎i përbër... 19/11/2020 15:21

800 Euro

Jepet Me Qera: Ambjent Biznesi + Post Parkimi: Rruga: Frederik Shiroka, Pranë Market Joen
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)
1.00 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera: ambjent biznesi + post parkimi: rruga: frederik shiroka, pranë market joena ------------------------------------☆☆☆☆☆ ▪︎ambjenti është i përshtatshëm dhe ka funksionuar kryesisht për zyra. ▪︎sipërfaqe prej 1... 19/11/2020 14:59

450 Euro

Jepet Me Qera: Ambjent Biznesi + Post Parkimi: Rruga: Frederik Shiroka, Pranë Market Joen
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)
1.00 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera: ambjent biznesi + post parkimi: rruga: frederik shiroka, pranë market joena ------------------------------------☆☆☆☆☆▪︎ambjenti është i përshtatsh... 19/11/2020 14:17

450 Euro

Vile Me Qera Ne Zonen E Brrylit Prane Maternitetit Te Ri Ne Tirane (id4251134 )
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirane (0.44 Km nga qendra)
0.44 KM nga qendra
210.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4251134bulevardi bajram curri, tek brryli , jepet me qera vile, bosh ose e mobiluar sipas kerkeses se klientit, siperfaqe 70 m², kati 1, e gjithe shtepia me parket dhe termoizolim, cdo dhome me kondicioner, tualet, verande me siperfaqe 10m², ori... 19/11/2020 11:22

1,300 Euro

Dyqan Me Qera Ne Rrugen E Elbasanit Prane Mullirit Te Vjeter Ne Tirane (id 4271472)
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2.23 KM nga qendra
46.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4271472rr. elbasanit, prane mullirit te vjeter, jepet me qera dyqan ne pallat te ri, kati 0, open space, bosh, siperfaqe 46 m², tualet, orientim me diell.i pershtatshem per dyqan ose zyre.jepet me qera 400 euro... 19/11/2020 11:08

400 Euro

Qera, Ambient, Rruga E Dibrës
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
57.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp12139 jepet me qera ambient “rruga e dibrës". ambienti ndodhet në katin e 0 me sipërfaqe 57 m2. Është i përshtatshëm për tipologji te ndryshme biznesi për ta vizituar na kontaktoni! 069 70 15 477... 19/11/2020 10:49

370 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim