park gate

Qera, Ambient, Fresku, Tiranë 1,400 € /muaj, Plus16544
Fresku/Linze | Tirane (9.74 Km nga qendra)
9.74 KM nga qendra
107.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera, ambient, në zonën e freskut, rruga sotir caci.më tepër informacion:• sipërfaqja totale: 107m2 .• kati 0• me tualet• kubaturë e rregullt.• i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.• lokacion i favorshëm, ... 19/09/2020 12:28

1,400 Euro

Qera, Magazinë, Tufinë, Tiranë 1,500 € /muaj Id: Plus15965
Zone Periferike | Tirane (4.37 Km nga qendra)
4.37 KM nga qendra
560.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

... 19/09/2020 12:26

1,500 Euro

(future Home Opportunity +)qera, Lokal, Rruga Faik Konica Cmimi: 2,200 € Muaj Id: Plus14
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.20 Km nga qendra)
1.20 KM nga qendra
280.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera lokal tek ekonomiku, në rrugën faik konica. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 280m2 • pozicionuar në katin 0 • me hipotek. • me orientim jug. • buzë rrugës kryesore. • opsion ideal investimi. • Çm... 19/09/2020 12:22

2,200 Euro

Qera, Ambient, Fresku Cmimi: 250 € / Muaj Id: Plus14051
Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
86.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

... 19/09/2020 11:58

250 Euro

Qera, Ambient Biznesi, Fresk, Tiranë. 1,300 €/ Muaj Id: Opp+17366
Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
3.53 KM nga qendra
190.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera, ambient biznesi në fresk, rruga sotir caci.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 190 m2• kati 2• orientim veri• disponon dokumentacion të rregullt hipotekor• cilësime të tjera:• ndërtim i ri• punime cilësore... 19/09/2020 11:54

1,300 Euro

Qera, Ambient Biznesi, Fresku, Tiranë. 1,700 € Id: Opp+17475
Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
4.36 KM nga qendra
502.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera, ambient biznesi, në zonën e freskut, rruga muhamet deliu.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 501.7 m2.• kati 0 dheamp; 1.• orientim perëndim• disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.organizimi i brendshëm:ka... 19/09/2020 11:53

1,700 Euro

Shitet Biznesi I Lokal Tek Komuna Parisit
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
102.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet biznesi i nje lokali ne komunen e parisit me te gjitha kushtet me verande 64 m dhe ambient te brendshem 47 m ku biznesi shitet me nje cmim super oferte 3000 euro dhe qeraja e ambientit eshte 450 euro per me teper na kontaktoni ne 0682567777 ne... 19/09/2020 10:32

3,000 Euro

Jepet Dyqan Me Qera Tek Rruga E Durresit
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet dyqan me qera tek rruga e durresit - fasade xhami, mundesi shume e mire reklamimi. - ndricim shume i mire - mundesi shume e mire biznesi - ne vijen e pare te rruges - dyqani ndodhet perballe ish ambasades jugosllave... 18/09/2020 20:20

100,000 Leke

Jepet Ambjenti Me Qera
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)
1.00 KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet ambjenti me qera per zyre ose biznes. ndodhet ne katin e dyte me pamje nga rruga kryesore. 28 m2 i pajisur me kondicioner dhe tualet. 20.000 leke ne muaj.... 18/09/2020 17:58

20,000 Leke

Dyqan Me Qera Ne Myslym Shyr Afer Alb Telekom (id 4271448 )
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
0.87 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4271448myslym shyr, afer alb telekom, jepet me qera dyqan, bosh, i restauruar, siperfaqe 25 m², kati 0, kondicioner, tualete, orientim me diell.jepet me qera 250 euro... 18/09/2020 16:44

250 Euro

Zyre Me Qera Ne Bulevardin Bajram Curri Prane Ish Ekspozites Ne Tirane (id 4261430 )
Vasil Shanto | Tirane (0.44 Km nga qendra)
0.44 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4261430bulevardi bajram curri , prane ish ekspozites, jepet zyre me qera ne pallat te ri, siperfaqe 150 m² bosh, kati 0, kondicioner, 2 tualete, buze rruge, fasad xhami, mundesi reklamimi, orientim me diell, zyra eshte e ndare ne 2 ambjente ndarj... 18/09/2020 12:04

1,500 Euro

Kapanon 580m2 Per Qira, Top Channel
Zone Periferike | Tirane (8.22 Km nga qendra)
8.22 KM nga qendra
580.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kapanon me qira, siperfaqe e brendshme 580m2 si edhe siperfaqe e jashtme 200m2. lartesia 6m.ndodhet prane top channel, kashar.cmimi: 1,800 eurdhenbsp;... 18/09/2020 11:44

1,800 Euro

Ambjent Biznesi/magazine
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.59 Km nga qendra)
2.59 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jap me qera ambjent biznesi ne zonen e porcelanit, qeraja e diskutueshme.... 17/09/2020 21:44

23,000 Leke

Shitet ,ambient +biznes,shkolla E Bashkuar
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

(opp17128)lokali ndodhet tek shkolla e bashkuar .informacioni mbi ambientin;• sipërfaqja e lokalit : 50 m2• verande• tualet• i investuar• i mobiluar• sistem aspirimi• sistem kondicionimi• cilesime te tjera:• • restoranti shitet b... 17/09/2020 16:39

125,000 Euro

Qera,ambient, Qendër, Toptani
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (103.30 Km nga qendra)
103.30 KM nga qendra
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Opp17298ambienti ndodhet në zonën e qendrës tek toptani. informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 66m2.• kati 2.detaje të tjera :• open space.• fasadë xhami.• totalisht i investuar.• sistem kondicionimi.• recepsion.ambienti i për... 17/09/2020 16:39

800 Euro

Qera,ambient , Bllok
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Opp17022ambienti ndodhet në bllok,në rrugën ismail qemali. informacione mbi ambientin:• sipërfaqja 130m2.• kati 2.organizimi :• 4 ambiente me hapsirë të bollshme.• 2 tualete me dritare.• ballkon.detaje të tjera :• bosh.• i invest... 17/09/2020 16:39

1,300 Euro

Qera,ambient, Komuna E Parisit
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Opp17559ambienti ndodhet tek komuna e parisit, në kompleksin kika. informacione mbi ambientin :• sipërfaqja totale 140m2.• kati 8.organizimi :• 3 ambiente.• kuzhine e vecuar.• 2 tualete.• ballkon i mbyllur.• verandë.detaje të tjera ... 17/09/2020 16:39

800 Euro

Objekt Biznesi Me Qera Laprake
Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
3.10 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Objekt bizensi me qira ne laprak siperfaqe:  140m2ofrohet:•me parket•bosh i pershtatshem per cdo lloj aktiviteticmimi varjon sipas hapsires qe do klienti te mari.cmimi: 35,000 all - 50,000 all ... 17/09/2020 14:10

35,000 Leke

Zyre Me Qera Ne Bllok
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Zyre e sapo rikonstruktuar, moderne ne qender te bllokut ... 17/09/2020 12:39

350 Euro

Super Ambient Per Zyra Ne Myslym Shyr - Pallat Me Ashensor | Strukture E Rregullt | Parket
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.08 Km nga qendra)
1.08 KM nga qendra
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super ambient per zyra ne myslym shyr - pallat me ashensor | strukture e rregullt | shtruar me parket | ambient perfekt per zyra | te gjitha instalimet funksionale q2334 te dhenat e ndarjes: - 2 ambiente pune dhe kuzhine - 1 korridor - 1 ... 17/09/2020 01:48

350 Euro

Ambjet Me Qera Komuna E Parisit
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjetni ndodhet tek komuna e parisit siperfaqe 42 m2 kati 0, fasade xhami 1 tualet spote ndricimi me parket. opsion i pershtatshem per cdo tipologji biznesi. per vizit ne ambjent na kontaktoni!... 16/09/2020 17:00

200 Euro

Ambjent Me Qera Ne Bllok
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ambjenti ndodhet ne bllok tek vodafon. infformacion mbi ambjentin: kati 7 banim siperfaqe 120 m2 disponon: - 3 ambjente - 2 tualete - pallat i ri me ashensor - zona ku ndodhet ambjenti eshte e preferuar per cdo tipologji biznesi. - opsio... 16/09/2020 15:55

700 Euro

Jepen Dy Dyqane Me Qera Ne Rrugen Ibrahim Rugova
Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.52 Km nga qendra)
0.52 KM nga qendra
22.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepen dy dyqane me qera ne rrugen ibrahim rugova 22m2 secili nga dyqanet ambenti ndodhet buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te mira te tiranes,ideale per dyqane dhe zyra te ndryshme dyqani jepet me tre muaj parapagim... 16/09/2020 12:26

70,000 Leke

Jepet Ambient I Madh Per Zyra Dhe Biznese Te Ndryshme 3+1 Me Kuzhine Me Vete (komplk. Dina
Komuna e parisit | Tirane (1.65 Km nga qendra)
1.65 KM nga qendra
157.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Q2330te dhenat e ndarjes:- 4 ambiente pune + kuzhine me vetedhenbsp;- 1 korridor- 2 ballkon- 2 tualetedhenbsp;- sip totale: 157 m2- sip neto : 150 m2dhenbsp;- sip perbashket : 7 m2- kati: 2- katet e pallatit: 4- pallat : i ridhenbsp;- viti : 2006dhen... 16/09/2020 01:36

850 Euro

Jepet Me Qera Ambiente Per.parukeri.qender Kursesh.call Center.zyra.etj...astiri Trk Bar O
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2.87 KM nga qendra
87.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambiente 87 m2 vendndodhja tek bar kafe oslo ne astir me pamje nga rruga kryesore pershtetet per call center,parukeri,masazheri,estetik,zyra te ndryshme,qender sherbimesh te ndryshme perbehet ne nje ambiente siperfaqja:87 m2 ... 15/09/2020 20:10

330 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim