🏡 njazi demi

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  
Jepet Dyqan Me Qira Ne Astir
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2.87 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet dyqan me qira ne astir 20 000 leke ose shitet me cmim 5 000 000 leke. ... 14/05/2021 23:54

20,000 Leke

Qera, Magazine, Kombinat, Tirane 350 € /muaj
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)
4.47 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Magazina ndodhet ne zonen e kombinatit. informacion mbi magazinen: ▪︎siperfaqja 200 m2 ▪︎lartesia te kolonat 5 metra ▪︎lartesia ne kulm 8 metra ▪︎akses ne rrugen kryesore ▪︎akses per trailera per te vizituar pronen kont... 14/05/2021 17:55

300 Euro

Qera, Magazine, Kombinat, Tirane 2,000 € /muaj
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)
4.47 KM nga qendra
700.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Magazina ndodhet ne zonen e kombinatit. informacion mbi magazinen: ▪︎siperfaqja 700 m2 ▪︎lartesia te kolonat 5 metra ▪︎lartesia ne kulm 8 metra ▪︎2 tualete ▪︎1 ambient kuzhine ▪︎akses ne rrugen kryesore ▪︎akses p... 14/05/2021 17:52

2,000 Euro

Zyre Me Qira Te Rruga Bardhyl
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirane (1.49 Km nga qendra)
1.49 KM nga qendra
21.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga bardhyl, prane harli kafe, jepet me qira zyre, me siperfaqe 21.6 m2. zyra ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues, por te mirembajtur. zyra eshte e restauruar se fundmi, shtruar me parket, dyer dhe dritare te reja, tualet teresisht i ri. ... 14/05/2021 17:52

230 Euro

Zyre Me Qira Te 21 Dhjetori, Afer Mullirit Te Vjeter
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1.09 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21 dhjetori, prane mullirit te vjeter, jepet me qira zyre, me siperfaqe 50 m2, kati i 3 ne pallat ekzistues. zyra organizohet ngadhenbsp; korridori, 2 ambiente pune, tualet dhe ballkon. eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme pasi ka akses ne rr... 14/05/2021 17:45

300 Euro

Jepet Me Qera Ose Shitet Si Biznes
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.07 Km nga qendra)
0.07 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ose shitet si biznes ambjenti eshte i kompletuar.disponon te gjitha sendet qe nevojiten per sherbimin si te lokalit ashtu dhe te zgares.per nje vizite ne ambient na kontaktoni ! ... 14/05/2021 17:25

1,000 Euro

Qera, Zyre, Stadiumi Dinamo
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
1.17 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp20168zyra ndodhet pranë stadiumit dinamo. informacione mbi zyrën :• sipërfaqja 140m2 neto.• kati 3.organizmi :• 4 ambiente.• kuzhine e vecuar.• 2 tualete.• ballkon.• detaje të tjera :• bosh.• sistem kondicionimi.• i përsha... 14/05/2021 17:11

650 Euro

Qera,ambient Biznesi ,stacioni I Trenit ,tirane.
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1.68 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Opp17095ambienti ndodhet tek stacioni trenit. informacione mbi ambientin:• sipërfaqja 150m2.• kati 2.organizimi :• open space .• 2 tualete me dritare.detaje të tjera :• bosh.• i investuar.•fasad xhami .• ofron pamje nga rruga kryeso... 14/05/2021 17:10

1,500 Euro

Qera, Ambient Për Zyra , Qendër
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (103.30 Km nga qendra)
103.30 KM nga qendra
69.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp20861ambienti ndodhet në zonën e qendrës, pranë toptani center. informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 69m2.• kati 2.organizmi :• 3 ambiente.• tualet.detaje të tjera :• me parket.• sistem kondicionimi.• mundësi parkimi.zonë... 14/05/2021 17:10

610 Euro

Jepet Me Qera Ose Shitet Si Biznes
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.07 Km nga qendra)
0.07 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ose shitet si biznes ambjenti eshte i kompletuar.disponon te gjitha sendet qe nevojiten per sherbimin si te lokalit ashtu dhe te zgares.per nje vizite ne ambient na kontaktoni ! ... 14/05/2021 17:25

1,000 Euro

Qera,magazinë,qyteti I Nxenesve(una20150)
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.55 Km nga qendra)
2.55 KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për qera.ambjenti ndodhet në zonën e qytetit të nxënësve,në rrugën hamdi pepa.• ambjenti ka sipërfaqje totale 85m2 dhe ndodhet në katin 0.• disponon 1 tualet.• ambjenti është i përshtatshëm për biznese... 14/05/2021 17:10

350 Euro

Qera,ambjent Biznesi,yzberisht(una20832)
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3.76 KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për qera.ambjenti ndodhet në zonën e yzberishtit,te bulevardi i ri.• ambjenti ka sipërfaqje totale 45m2 dhe ndodhet në katin 0.• disponon fasadë xhami• disponon sistem kamerash• disponon 1 tualet• ambjenti ... 14/05/2021 17:09

65,000 Leke

Jepet Ambient Me Qera
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1.25 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Te 21 dhjetori pallati i oslos kati i 2. jepet me qera siperfaqe 60 m² i ndare ne 2 ambiente. jepet vetem per biznes preferohet klinik dentare pasi jane bere instalime per 4 poltrona.... 14/05/2021 17:01

400 Euro

Qera, Ambient 1+1, Zogu I Zi 400 € /muaj Id: Pro20258
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
1.40 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambienti 1+1 ndodhet ne zonen e zogut te zi.informacion mbi ambientin:• kati 1.• ndertese e re• siperfaqja e ambientit: 70 m2.• 2 dhoma•1 tualet.• me dokumentacion te rregullt hipotekor.• mundesi shume e mire investimi.• per ta vizitu... 14/05/2021 15:41

400 Euro

Jepet Me Qera Dyqan 37 M2 Ne Rrugen Sulejman Delvina Tek Sheshi Willson Tirane.
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)
1.26 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera dyqan 37 m2 ne rrugen sulejman delvina tek sheshi willson tirane.dyqan ndodhet ngjitur me posten e re nr.8 afer rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit. ambjenti ka nje siperfaqe prej 37m2. ambjenti ka hipotek... 14/05/2021 15:31

230 Euro

Qera, Ambient, Rruga E Kavajes 500 € /muaj Id: Pro20482
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ambienti ndodhte te rruga kavajës te raiffaisen bank.informacion mbi ambientin:• kati 6• sipërfaqe : 125m2 totale• drite natyrale ne çdo ambient• kubaturë e rregulltorientimi : veri-lindjeorganizimi :• 4 ambjente• 2 ballkon• 1 tuale... 14/05/2021 15:23

500 Euro

Qera, Ambient Biznesi, Qendër, Durrës 500 € /muaj Id: Pro20550
Qender | Durres (0.41 Km nga qendra)
0.41 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Qera, ambjent 2+1 jepet i mobiluar te bulevardi, qendër, durrësinformacion mbi apartamentin:• kati 3• sipërfaqe : 100m2 totale• drite natyrale ne çdo ambient• kubaturë e rregulltorientimi :jug-perendimorganizimi :• dy studio biznes• ... 14/05/2021 15:23

500 Euro

Qera, Ambient, Rruga Kavajës 450 € /muaj Id: Pro20480
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ambienti ndodhte te rruga kavajës te raiffaisen bank.informacion mbi ambientin:• kati 5• sipërfaqe : 105m2 totale• drite natyrale ne çdo ambient• kubaturë e rregulltorientimi : veri-lindjeorganizimi :• 3 ambjente• 2 ballkon• 1 tuale... 14/05/2021 15:22

450 Euro

Qera,ambjent,qender(pro13814)
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.08 Km nga qendra)
0.08 KM nga qendra
970.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

... 14/05/2021 15:06

12,500 Euro

Qera, Ambient, Qender 9,000 € /muaj Id: Pro13777
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.22 Km nga qendra)
1.22 KM nga qendra
760.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambienti ndodhet ne qender te tiranes. informacion mbi ambientin: • kati 3 • sipërfaqja e ambientit : 760 m2 ambienti disponon: • 8 tualete • hyrje me vete • sistem kondicionimi • sistem chiller • ashensor • 6 poste parkimi në dispo... 14/05/2021 15:06

9,000 Euro

Qera, Apartament Për Zyra, Bllok, Tiranë 500 € /muaj Id: Pro20705
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.91 Km nga qendra)
0.91 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament per zyra 4+1 pozicionuar pranë rrugës andon zako cajupiinformacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 100m2• kati i 3organizimi:• apartamenti është i ndarë në 4 ambiente• 1 tualetcilësime të tjera:• punime cil... 14/05/2021 15:02

500 Euro

Qera, Apartament Per Zyra, Harry Fultz, Tiranë 400 € /muaj Id: Pro18317
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.14 Km nga qendra)
1.14 KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ambjenti ndodhet tek harry fultz, tiraneinformacion mbi apartamentin: • sipërfaqe 90 m2 • kati 6• organizimi: • i pamobiluar• tualet • ballkon • i pershtatshem per zyrepër një vizitë në pronë në kontaktoni!... 14/05/2021 15:01

400 Euro

Qera, Ambient Biznesi, Selitë, Tiranë! Pri20965
Komuna e parisit | Tirane (2.77 Km nga qendra)
2.77 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Informacion mbi ambientin:• kati 0•ndërtim i ri•sipërfaqe e ambjentit: 80 m2•totalisht i investuar•hyrje e dedikuar•1 tualet•mundësi shumë e mirë investimi•ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesipër... 14/05/2021 14:11

400 Euro

Qera, Ambient Biznesi, Bllok, Tiranë! Pri20963
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Informacion mbi ambientin:• kati 2•ndërtim i ri•sipërfaqe e ambjentit: 85 m2•totalisht i investuar• i ndarë në dy ambiente•hyrje e dedikuar•2 tualete•mundësi shumë e mirë investimi•ambienti është i përshtatshëm për tipol... 14/05/2021 14:02

700 Euro

Qera, Ambient, Ali Demi, Tiranë, Al20959
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1.34 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Qera, ambient, ali demi, tiranë.informacioni mbi ambientin :• sipërfaqja 52 m2.• kati 0.organizimi :• 1 ambient.• tualet.detaje të tjera :• i investuar.• bosh.• me dokumentacion të rregullt hipotekor.• ambienti mund të përdoret ... 14/05/2021 13:19

500 Euro

Jepet Garazh Me Qera, Astir Rruga Teodor Keko
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2.87 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera garazhi i cili ndodhet ne astir ne rrugen teodor keko. mund te perdoret per magazinim, parking ose cdo gje tjeter qe mund te ju nevojitet.siperfaqja e tij eshte 70m2. garazhi nuk ka asnje kolone nderprerese, vjen hapesire e bollshme.cmi... 14/05/2021 13:05

250 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim