🏡 lokle me qera

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  
Jepet Me Qera Ambjent Biznesi 40 M2 Ne Rrugen Kryesore
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.24 Km nga qendra)
1.24 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë ambient biznesi me qera.ambjenti ndodhet tek rruga "4 deshmoret", 100 m mbi shkollen partizani.•ambienti ka një sipërfaqe totale prej 42 m2, 4 m i larte.• disponon tualet• ajer te kondicinuar• ndodhet buze rruges• e pershtatsh... 12/06/2021 10:31

300 Euro

Ambient Me Qera Tek 15 Kateshi Ne Qender . 150 M2 . Per Zyra Super Ambient ...
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.53 Km nga qendra)
0.53 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira ambient 150 m2 i pershtatshem per zyra call center , parukeri , qender estetikedhenbsp; etj . adresa 15 kateshi ne qendercmimi 1000 euro bruto .dhenbsp;kati 3 pallati ri me ashensor .... 13/06/2021 16:13

1,000 Euro

Jepet Me Qira Kapanon 200 M2 . 4 Metra I Laret . Sauk I Vjeter .
Sauk | Tirane (3.28 Km nga qendra)
3.28 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

. 1000 euro qera ne muaj . 200m2:dhenbsp;adresa -- ne sauk te vjeterdhenbsp;: rruga sulo klosi4 metra i larte ..... 12/06/2021 17:48

1,000 Euro

Qera,ambient Biznesi,prane Fakultetit Te Mjeksis
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.43 Km nga qendra)
1.43 KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambienti ndodhet ne rrugen e dibres,,prane fakultetit te mjeksisinformacion mbi ambientin:• sipërfaqja 55.5 m2 neto.• kati 1 banim.• bosh.organizimi :•dhome gjumi•tualet• ballkon.detaje te tjera:• i investuar.• i përshtatshëm për ... 12/06/2021 15:26

500 Euro

Qera,ambient Biznesi,prane Spitalit Amerikan 2
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.43 Km nga qendra)
1.43 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambienti ndodhet ne rrugen e dibres, prane spitalit amerikan 2informacion mbi ambientin:• sipërfaqja 70m2 neto.• kati 1 banim.• bosh.organizimi :•dhome gjumi•tualet• ballkon.detaje te tjera:• i investuar.• i përshtatshëm për bizne... 12/06/2021 15:14

630 Euro

Jepet Ambient Me Qera Tek 21 Dhjetori 30m2 Cmimi 25000 Leke .
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.13 Km nga qendra)
1.13 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jeper ambient per biznes  me qera 30 m2kati 0 bosh cmimi 25000 leke adresa : afer market joena, 21 dhjetori  ... 12/06/2021 14:40

25,000 Leke

Qera, Ambient, Lulishte 1 Maji
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambienti ndodhet tek lulishte 1 maji. informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 39 m2.• kati 2 me ashensor.• i mire administruar• i ndare ne 2 ambjente• tualet me dritare• buzë rrugës kryesore.zonë mjaft e preferuar për zhvillim bizne... 12/06/2021 14:01

350 Euro

Ambjent Biznesi Me Qira Ne Myslym Shyr Afer Kastratit
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjent me siperfaqe 50 m2dhenbsp; ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, afer rruges kryesore.dhenbsp;aktualisht eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme per fast-food pizzeri por mund te jepet edhe bosh. ambjenti eshte i pershtatshem ... 12/06/2021 13:57

500 Euro

Qera, Ambient Zyrash, Blloku, Tiranë.
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambienti ndodhet ne bllok.informacion mbi ambientin;• sipërfaqe 180 m2• kati 3• nje depo• 2 tualete me aspirim• kuzhine me vehte me dritare• 4 ambiente te ndara• sistem kondicionimi qendror• nje ballkon• e shtruar me parket e gjith... 12/06/2021 13:39

1,000 Euro

Qera,ambjent Biznesi,kamez(una21519)
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane (6.71 Km nga qendra)
6.71 KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për qera.ambjenti ndodhet në zonën e kamzës,pranë qendrës.ambjenti ka një sipërfaqje totale prej 90m2 dhe është në katin 1.• open space• i investuar• i përshtatshëm për biznese të ndryshmepër ta vizit... 12/06/2021 13:36

50,000 Leke

Qera,ambient, Ish Ekspozita,tirane.
Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.78 Km nga qendra)
0.78 KM nga qendra
91.00 m2 Siperfaqa
-1 Kati

Ambienti ndodhet tek ish ekspozitainformacion mbi ambientin:• kati -1• sipërfaqja e ambientit: 91m2• 1 tualet• bosh• 3 ambiente• 2 depo• me fasade xhami per reklamim biznesi• pallat i ri• mundesi shumë e mirë per zyra,qender este... 12/06/2021 13:23

550 Euro

Qera, Ambient Biznesi, Bllok, Tiranë. Pri21514
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

• informacion mbi ambientin:• kati 0• sipërfaqja e ambientit: 80 m2.• 1 tualet• i investuar• lokacion shumë i mirë për biznesin tuaj!• e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi.• mundësi shumë e mirë investimi.për t... 12/06/2021 12:38

1,400 Euro

Qera, Ambient Biznesi, Komuna E Parisit, Tiranë. Pri21279
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
51.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambient ndodheti tek komuna e parisit , pranë kristal center.• informacion mbi ambientin:• kati 0• sipërfaqja e ambientit: 51 m2.• 1 tualet• i investuar• i shtruar me parket• kondicioner• e përshtatshme për aktivitete të ndryshme... 12/06/2021 12:29

300 Euro

Qera, Ambient Biznesi, Komuna E Parisit, Tiranë! Pri21292
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
51.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambient ndodheti tek komuna e parisit , pranë kristal center.• informacion mbi ambientin:• kati 0• sipërfaqja e ambientit: 25 m2.• 1 tualet• i investuar• e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi.• mundësi shumë e mirë i... 12/06/2021 12:29

200 Euro

Qera, Kapanon , Autostrada Tiranë - Durrës. Pri21191
Zone Periferike | Tirane (12.76 Km nga qendra)
12.76 KM nga qendra
450.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepen me qira 2 kapanone, pranë city park në autostradën tiranë - durrës.• sipërfaqja e kapanonit 1 ;450 metra total ndër të cilat 350 metra +100 metra zyrë.• sipërfaqja e kapanonit 2 ;600 metra në total ndër të cilat, 500 metra +100... 12/06/2021 12:29

1,350 Euro

Qera, Ambient Biznesi, Bllok, Tiranë Pri20599
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
350.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Informacion mbi ambientin:•ndërtim i ri• kati 0-1•sipërfaqe e ambjentit: 350 m2•totalisht i investuar•hyrje e dedikuar nga kati 0•4 tualete•sistem kondicionimi•fasadë xhami•ambienti është i përshtatshëm për zyra, call center... 12/06/2021 12:29

4,500 Euro

Qera, Ambient Biznesi, Komuna E Parisit, Tiranë! Pri20761
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
413.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

... 12/06/2021 12:29

4,000 Euro

Ambjent Biznesi Ne Rrugen Bardhyl
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.49 Km nga qendra)
1.49 KM nga qendra
22.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambjenti ndodhet ne rrugen bardhyl, prane raiffeissen bank.ndodhet ne katin e dyte dhe ka pamje bga rruga kryesore.ka nje hapesire prej 22 m2 , i pershtatshem per shume lloje biznesesh si zyre avokatie, studio ligjore, real estate, zyre kontabel apo ... 12/06/2021 11:31

230 Euro

Ambjent Biznesi Me Qira Prane Stadiumit Dinamo !
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet ne rrugen bardhyl, prane raiffeissen bank.ndodhet ne katin e dyte dhe ka pamje bga rruga kryesore.ka nje hapesire prej 22 m2 , i pershtatshem per shume lloje biznesesh si zyre avokatie, studio ligjore, real estate, zyre kontabel apo ... 12/06/2021 11:27

50,000 Leke

Qera, Ambient Zyrash, Blloku.
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
128.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambienti ndodhet ne bllok prane shkolles edit durham.informacione mbi ambientin:• sipërfaqja 128m2.• kati i 2• 4 ambiente• 2 tualete• 2 ballkonedetaje të tjera :• totalisht i investuar.• bosh• me parket e gjitha• kondicionim cdo a... 12/06/2021 10:57

900 Euro

Jepet Me Qera Ambjent Biznesi 40 M2 Ne Rrugen Kryesore
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.24 Km nga qendra)
1.24 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë ambient biznesi me qera.ambjenti ndodhet tek rruga "4 deshmoret", 100 m mbi shkollen partizani.•ambienti ka një sipërfaqe totale prej 42 m2, 4 m i larte.• disponon tualet• ajer te kondicinuar• ndodhet buze rruges• e pershtatsh... 12/06/2021 10:31

300 Euro

Qera, Ambient, Rruga E Dibrës, Tiranë, Al21299.
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.43 Km nga qendra)
1.43 KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Qera, ambient, rruga e dibrës, tiranë.jepet vetem per farmaci me kontrate afat gjate.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja: 45 m2.• kati 0.• pallat ekzistues.• 1 ambient.• 1 tualet.• 1 depo.• e investuar dheamp; bosh.• kubaturë e... 11/06/2021 17:26

650 Euro

Qera,ambjent Biznesi,bllok(una20765)
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për qera.ambjenti ndodhet në zonën e bllokut,pranë "raiffeisen bank".• ambjenti ka sipërfaqje totale 155m2 dhe ndodhet në katin 1.• Është totalisht i investuar• me parket• super vendndodhje• disponon 2 tu... 11/06/2021 17:19

2,000 Euro

Qera,ambjent Biznesi,unaza E Re(una21196)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për qera.ambjenti ndodhet në zonën e unazës së re,te kompleksi sima-com.ambjenti ka një sipërfaqje totale prej 100m2 dhe ndodhet në katin 0.• verandë e shfrytëzueshme 100m2• i investuar• fasadë xhami• op... 11/06/2021 17:17

700 Euro

Qera,ambjent Biznesi,unaza E Re(una21204)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për qera.ambjenti ndodhet në zonën e unazës së re,pranë bar artisti..ambjenti ka një sipërfaqje totale prej 130m2 dhe ndodhet në katin 0.• i investuar• fasadë xhamipër ta vizituar na kontaktoni! ... 11/06/2021 17:17

60,000 Leke

Qera,ambjent,unaza E Re(una21205)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për qera.ambjenti ndodhet në zonën e unazës së re,pranë bar artisti..ambjenti ka një sipërfaqje totale prej 50m2 dhe ndodhet në katin 0.• i investuar• i përshtatshëm për biznese të ndryshmepër ta vizituar... 11/06/2021 17:17

25,000 Leke

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim