kerkon lavazh me qera

🔈 Okazion ! Jepet Me Qera Lokal Ne Fresk.
Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
3.53 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera lokal ne fresk.👉 ambjenti i biznesit ndodhet ne nje vend mjaft strategjik dhe me frekuentim te rregullt nga klientet.me siperfaqe 200 m2 ambjenti mund te perdoret edhe si klinike ,laborator ,post call center.- nese mbahet si restoran... 25/11/2020 02:12

1,300 Euro

Zyre Me Qera Ne Rrugen E Elbasanit Prane Ish 7 Xhuxhave Ne Tirane (id 4261476)
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2.23 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Id 4261476rr. elbasanit, prane ish 7 xhuxhave, jepet me qera zyre ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 50 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, parket, tualet, orientim me diell.jepet me qera 300 euro... 25/11/2020 17:47

300 Euro

Dyqan Me Qera Rr. E Bogdaneve Ne Tirane (id 4271477)
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4271477rr. dibres, afer karburantit bolv oil, jepet me qera dyqan (aktualisht farmaci), siperfaqe 35 m², kati perdhe i banimit, kondicioner,tualet, orientim me diell.jepet me qera 60.000 leke... 25/11/2020 17:39

60,000 Leke

Zyre Me Qera Ne Zonen E Pazarit Te Ri Prane Sheshit Avni Rustemi (id 4261475)
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
0.56 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Id 4261475pazari i ri, prane sheshit avni rustemi, jepet me qera zyre ne pallat te ri, bosh me kbufe, siperfaqe 120 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, i gjithe ambjenti me parket, 2 tualete me dritare, ballkon, orientim me diell.jepet me qera 500 ... 25/11/2020 17:33

500 Euro

Jepet Me Qira Zyre Biznesi Te Zogu Zi Id-975
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
1.40 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira zyre biznesi te zogu zi id-975jepet me qira zyre biznesi te zogu zi. zyra eshte e pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi. ndodhet buze rruge, ka nje siperfaqe prej 32 m2, ka ndricim dhe eshte i pajisur me nje tualet. per me shum... 25/11/2020 17:15

750 Euro

Dyqan Me Qera Tek Myslym Shyri, Prane Mullirit Te Vjeter, Ne Tirane (id 4271404)
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
0.87 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4271404myslym shyri, prane mullirit te vjeter, jepet me qera ambjent dyqani, e pershtatshme edhe per zyre, bosh, siperfaqe 36 m², kati perdhe, tualet, fasade xhami, mundesi reklamimi, parket, orientim me diell.jepet me qera 380 euro me tax... 25/11/2020 16:44

380 Euro

Jepet Me Qira Magazine Te 21 Dhjetori Id-973
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1.09 KM nga qendra
203.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira magazine te 21 dhjetori id-973 jepet me qira ambient biznesi, magazine tek 21 dhjetori. magazina ndodhet ne katin -1, ka nje siperfaqe 202.7 m2. ambienti eshte i mirembajtur ka 1 tualet, ka ndriqim dhe sistem ajrimi.per me shume inform... 25/11/2020 16:23

500 Euro

Zyre Me Qera Ne Zonen E Komunes Se Parisit Prane Stadiumit Dinamo(id 4261473)
Komuna e parisit | Tirane (1.10 Km nga qendra)
1.10 KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Id 4261473prane stadiumit dinamo, jepet me qera zyre ne pallat te ri, e ndare ne 2 ambjente, bosh, siperfaqe 72 m², kati 7 me ashensor, kondicioner, tualet, koridor qe lidh te gjitha dhomat, parket,orientim me diell.e pershtatshme per zyre marketing... 25/11/2020 15:57

400 Euro

Jepet Me Qira ; Ambjent Biznesi/
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
0.77 KM nga qendra
190.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira ; ambjent biznesi/ rruga: "durrësit"----------------------------------☆☆☆☆☆▪️ambjenti ndodhet me pamje nga rruga kryesore, me një sipërfaqe prej 190m2, kt iii-të banim, korridor i madh me ndarje në 7 zyra më vehte... 25/11/2020 15:21

1,100 Euro

Jepet Ambjent Biznesi Me Qira Ne Qender Id-977
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.52 Km nga qendra)
0.52 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet ambjent biznesi me qira ne qender id-977jepet ambjent biznesi me qira me siperfaqe 320m2. ambjenti ndodhet te piramida, ne katin e dyte godine dhe ka fasade xhami. ambjenti eshte i organizuar ne 3 hapesira. po rikonstruktohet, jepet bosh, ka h... 25/11/2020 15:11

3,500 Euro

Zyrë - Me Qira - Bllok, Shqipëri Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Tek Ish Blloku!
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira ambient per zyra tek ish blloku! ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri prane zones se ish bllokut,ne rrugen abdyl frasheri. ka nje siperfaqje prej 30m2 dhe organizohet ne nje ambient pritje, nje ambient me dy poste pune, nj... 25/11/2020 14:14

300 Euro

Qera, Ambient, Rruga E Dibrës
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (2.88 Km nga qendra)
2.88 KM nga qendra
226.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 25/11/2020 13:12

2,500 Euro

Ambient Biznesi Me Qera 2+1, Qsut
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1.50 KM nga qendra
96.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qira per biznes, 2+1 me siperfaqe 96 m2, ndodhet te rruga bardhyl. ofrohet totalisht bosh, ka 2 tualete, ndodhet ne katin e 3 pallat ekzistues. e pershtatshme per biznes(fizioterapi, laborant)Çmimi: 400€  ... 25/11/2020 12:53

400 Euro

Jepet Me Qira ; Ambjent Biznesi “rruga: Elbasanit, Center Shoping Etc
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qira ; ambjent biznesi “rruga: elbasanit, center shoping etc ----------------------------------☆☆☆☆☆▪︎️ambjenti ndodhet brenda qëndrës tregtare etc, me pamje panoramike nga piramida.▪︎️me një sipërfaqe prej 80m2,... 25/11/2020 12:15

1,300 Euro

Jepet Me Qira: Super Ambjent Zyre + Post Parkimi /
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)
1.00 KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira: super ambjent zyre + post parkimi / rruga: "frederik shiroka"------------------------------☆☆☆☆▪︎️ambjenti ka një sipërfaqe prej 55 m2, kati i-rë banim, i mobiluar dhe arreduar në mënyrë bashkëkohore, fasadë xhami... 25/11/2020 10:35

500 Euro

Qera, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë 800 € /muaj Id: Pri+18367
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
138.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e komunes së parisit.informacion mbi ambientin:•kati 0 •sipërfaqja e ambientit: 138 m2 • me fasadë xhami • lartesia: 4.5m •1 tualet • me dokumentacion të rregullt hipotekor.•ambienti është i përshtatsh... 25/11/2020 10:05

800 Euro

Ambjent Biznesi Per Qira Selvia
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
33.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet ambjent per qira me siperfaqe 33m2 .  ndodhet tek rruga e dibres, prane kompleksit halili.  ofrohet per biznese te ndryshme. organizohet nga nje ambjent dhe nje tualet.   cmimi: 20,000 all  ... 25/11/2020 10:00

20,000 Leke

Ambjent Biznesi Per Qira Farmacia 10
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet ambjent per qira me siperfaqe 140m2. ndodhet tek farmacia 10, prane ujesjellsin. ofrohet per biznese te ndryshme.                              Çmimi: 70,000 leke  ... 25/11/2020 09:53

70,000 Leke

🔈 Okazion ! Jepet Me Qera Lokal Ne Fresk.
Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
3.53 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera lokal ne fresk.👉 ambjenti i biznesit ndodhet ne nje vend mjaft strategjik dhe me frekuentim te rregullt nga klientet.me siperfaqe 200 m2 ambjenti mund te perdoret edhe si klinike ,laborator ,post call center.- nese mbahet si restoran... 25/11/2020 02:12

1,300 Euro

Zyre Me Qera Prane Vodafone Ne Rrugen Myslym Shyri Ne Tirane (id 4261474)
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
0.87 KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4261474prane vodafone, ne rrugen myslym shyri, jepet me qera zyre e mobiluar, 65 m², me guzhine me vete, tualet, kondicioner, kati 1 ne nje pallat te ri.cmimi 500 euro pa taksa. ... 24/11/2020 16:03

500 Euro

Jepet Ambjent Biznesi Me Qira Te Selvia Id-971
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet ambjent biznesi me qira te selvia id-971jepet ambjent biznesi 200m2 me qira. ndodhet te zona e selvise, afer universitetit aldent. ndodhet ne katin e dyte godine te nje pallati te ri qe ndodhet ne rruge kryesore. ambjenti eshte i organizuar ne ... 24/11/2020 15:02

2,020 Euro

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Te Rruga Mine Peza Id-970
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.89 Km nga qendra)
0.89 KM nga qendra
22.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira ambjent biznesi te rruga mine peza id-970jepet me qera ambient biznesi te rruga mine peza me nje siperfaqe totale prej 22 m2. ambienti gjendet ne katin 0 te nje pallati ekzistues.  zona ku lokalizohet eshte teper e favorshme per  akti... 24/11/2020 14:42

260 Euro

Kapanon Per Qira!
Sauk | Tirane (4.70 Km nga qendra)
4.70 KM nga qendra
450.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Kapanon per qira ne autostraden tirane elbasan, ne zonen e mjull bathore me siperfaqe 450m2. lartesia e tij ne kulm eshte 7m. siperfaqja e truallit eshte 2000 m2, me poste parkimi dhe me dalje direkt ne autostrade. eshte pershtatshme per biznese te... 24/11/2020 14:07

2,500 Euro

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Dublex, Rruga ''siri Kodra''
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1.85 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira ambient biznesi dublex (lidhet me shkalle druri te brendshme) me siperfaqe 50 m2 . organizohet ne dy ambjente , nje tualet . ofrohet i mobiluar , ne gjendje shume te mire , me fasade xhami , mundesi shume e mire investimi ne biznesi... 24/11/2020 14:02

550 Euro

Ambjent Per Zyre Prane Kullave Binjake!
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.51 Km nga qendra)
0.51 KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet ambjent per zyra ne zone elitare, prane ish bllokut. ambjenti ka nje siperfaqe prej 147 m2, me 4 ambjente te brendshme te shfrytezueshme secila me vete 2 tualete si dhe ballkon. apartamenti per arsye te lokacionit prane nje sere institucionesh ... 24/11/2020 13:52

1,200 Euro

Dyqan Me Qera Ne Bulevardin Bajram Curri Prane Brrylit Ne Tirane (id 4271476)
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirane (0.44 Km nga qendra)
0.44 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4271476bulevardi bajram curri, prane brrylit, jepet me qera dyqanne pallat te ri, bosh, siperfaqe 35 m², tualet, verande, orientim me diell.i pershtatshem per furre buke, market, etjjepet me qera 500 euro ... 24/11/2020 12:55

500 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim