kerkok

🔈 Okazion ! Jepet Me Qera Lokal Ne Fresk.
Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
3.53 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera lokal ne fresk.👉 ambjenti i biznesit ndodhet ne nje vend mjaft strategjik dhe me frekuentim te rregullt nga klientet.me siperfaqe 200 m2 ambjenti mund te perdoret edhe si klinike ,laborator ,post call center.- nese mbahet si restoran... 01/12/2020 04:53

1,300 Euro

Qera, Ambient, Kinostudio
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)
2.78 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambient biznesi në zonën e kinostudios. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 100m2 • pozicionuar në katin 0. • me orientim perëndim. • me hipotek. • kubaturë e rregullt. • ambienti është i për... 01/12/2020 17:22

650 Euro

Bodrum Me Qera Ne Rrugen Teodor Keko Prane Kompleksit Arlis Ne Tirane (id 4271483)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4271483ne rrugen teodor keko prane kompleksit arlis, jepet me qera bodrum, ne pallat te ri, me ashensor, siperfaqe minimale 200 m² deri ne 1500 m², kati -1, i ndricuar me dritare ne pjesen e siperme. i pershtatshem biznese te ndryshme.cmimi 4 eu... 01/12/2020 17:20

800 Euro

Ambjent Zyre 2+1 Per Qira Bllok
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.62 Km nga qendra)
0.62 KM nga qendra
143.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet ambient per zyre me qera 2+1, me siperfaqe 143 m2, ndodhet ne bllok ne rrugen brigada e viii.organizohet per 15 poste pune te pajisura me 15 kompjutera, nje  ambjent gatimi, dy tualete dhe dy ballkone.kryesisht ofrohet per te ushtruar funksion... 01/12/2020 16:33

1,500 Euro

Qera, Ambient, Myslym Shyri, Tiranë, Al18757
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
0.87 KM nga qendra
47.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Qera, ambient, myslym shyri, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja: 46.6 m2.• kati 0.• 2 ambiente.• 1 tualet.• kubaturë e rregullt.• hapësirë e bollshme.• gjendja shumë e mirë.• e përshtatshme për biznese të ndryshme... 01/12/2020 16:31

350 Euro

Dyqan Me Qera Ne Rrugen Teodor Keko Prane Kompleksit Arlis Ne Tirane (id 4271481)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4271481ne rrugen teodor keko prane kompleksit arlis, jepet me qera dyqan, siperfaqe 75 m², tualet, kati 0 ne pallat te ri, bosh. me vetrate reklamuese, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.cmimi 650 euro, pa taksa ... 01/12/2020 16:31

650 Euro

Shitet Biznesi I Lokal Tek Komuna Parisit
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
102.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet biznesi i nje lokali ne komunen e parisit me te gjitha kushtet me verande 64 m dhe ambient te brendshem 47 m ku biznesi shitet me nje cmim super oferte 3000 euro dhe qeraja e ambientit eshte 450 euro per me teper na kontaktoni ne 0682567777 ne... 01/12/2020 15:20

3,000 Euro

Qera, Ambient, Rruga E Dibrës
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
57.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp12139 jepet me qera ambient “rruga e dibrës". ambienti ndodhet në katin e 0 me sipërfaqe 57 m2. Është i përshtatshëm për tipologji te ndryshme biznesi për ta vizituar na kontaktoni! 069 70 15 477... 01/12/2020 15:16

370 Euro

Qera, Ambient, Bllok, Tiranë Pri17717
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e bllokut.informacion mbi ambientin • sipërfaqe 25 m2 • kati 0 • ndërtim i ri • sallë open space• 1 tualet • 1 aneks • fasad xhami 4x3 m2 • kubaturë e rregullt • bosh • buzë rrugeambienti ndodhet n... 01/12/2020 12:24

500 Euro

Qera, Ambient, Rruga E Kavajes, Tiranë Pri17845
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e rrugës së kavajes.informacion për ambientin informacion mbi ambientin • sipërfaqe: 85 m2• ndërtim egzistues • kati 1• korridor shpërndarës • 3 dhoma• sallë open space • 1 tualet me dritar• 1 aneks... 01/12/2020 12:24

500 Euro

Qera, Ambient, Rruga Irfan Tomini, Selitë Pri17835
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2.11 KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në rrugën irfan tomini.informacion mbi ambientin • sipërfaqe: 55 m2 • 2 fasada xhami 3,5 x 3 m2• ndërtim egzistues • 3 hyrje ne ambient• 1 dhomë magazinë • sallë open space • 1 tualet• 1 aneks kuzhinë • tota... 01/12/2020 12:24

450 Euro

Zyre Me Qera Ne Zonen E 21-dhjetorit Tek Kompleksi Kontakt Ne Tirane (id 4261034 )
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Id 4261034kompleksi magnet, prane 21 dhjetorit, jepet me qera ambient per zyre, siperfaqe 25 m2,  kati i 3, ashensor, wc, kondicioner, ballkon, bosh, ne gjendje te re dhe shume te mire.cmimi 150 euro ... 01/12/2020 11:21

150 Euro

Ambient Per Zyra Me Qera
Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.08 Km nga qendra)
1.08 KM nga qendra
21.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambient per zyra prane gjykates se shkalles se pare tirane. ambienti eshte lehte i aksesueshem nga bulevardi gjergj fishta dhe nga rruga myslym shyri. siperfaqa totale e ambientit eshte 213 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te pall... 01/12/2020 11:12

2,000 Euro

Bar Lokal - Fast Food Per Qira Astir Vila L
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira bar lokal- fast food me siperfaqe 100m2 ne rrugen teodor keko ne astir prane viles l ne nje zone te mire te tiranes. ofrohet teresisht e arreduar dhe ne gjendje te mire.cmimi: 70.000 all ... 01/12/2020 09:35

70,000 Leke

🔈 Okazion ! Jepet Me Qera Lokal Ne Fresk.
Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
3.53 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera lokal ne fresk.👉 ambjenti i biznesit ndodhet ne nje vend mjaft strategjik dhe me frekuentim te rregullt nga klientet.me siperfaqe 200 m2 ambjenti mund te perdoret edhe si klinike ,laborator ,post call center.- nese mbahet si restoran... 01/12/2020 04:53

1,300 Euro

Qera, Magazine, Vorë, Tiranë. 600 € /muaj Id: Pri+17442
Vore | Tirane (15.47 Km nga qendra)
15.47 KM nga qendra
235.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Magazina ndodhet në zonën e autostrades tirane-vore •informacion mbi ambientin: • buzë rruge • sipërfaqja e magazines: 235m2 • 1 tualet • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti është i përshtats... 01/12/2020 01:59

600 Euro

Ambjent Biznesi Duplex Per Qira Prane Shkolles Partizani
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.24 Km nga qendra)
1.24 KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira ambjent biznesi duplex me siperfaqe 90m2.dhenbsp; ndodhet ne rrugen 4 deshmoretdhenbsp; prane gjimnazit partizani . ofrohet per biznese te ndryshme.dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;dhenbsp;... 30/11/2020 15:58

80,000 Leke

Qera, Bar Restorant, Komuna E Parisit, Tiranë Pri+18415
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Restoranti ndodhet në zonën e komunës së parisit.informacion mbi ambientin:• buzë rruge• kati i 0• sipërfaqja e ambientit: 130 m2• sipërfaqja e verandës: 140 m2• ambient gatimi i kompletuar, e pajisur me furrë druri• 2 tualete•... 30/11/2020 15:42

1,100 Euro

Jepet Me Qira Ambient Biznesi Open Space, Rruga E Kavajes.
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
361.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira ambient biznesi ne katin e pare ne pallat te ri , me siperfaqe 361 m2 . organizohet si open space , mund te behen ndarje ,sipas kerkeses se klientit. eshte i pershtatshem per cfaredolloj biznesi si call center,klinika te ndryshme , ... 30/11/2020 13:51

2,500 Euro

Jepet Ambjent Biznesi Me Qira Te Rruga E Durresit Id-989
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
0.77 KM nga qendra
29.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet ambjent biznesi me qira te rruga e durresit id-989jepet ambjent biznesi me qira te rruga e durresit, afer albtelecom. ka nje siperfaqe prej rreth 28.6m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues. eshte i pershtatshem per disa lloje aktivi... 30/11/2020 11:35

700 Euro

Ambient Me Qera, 50m2, Tek Rruga Siri Kodra, I Ndare Ne Dy Kati Pasi Ka Nje Lartesi Te Mj
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1.85 KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient  me qera, 50m2, tek rruga siri kodra, i ndare ne dy kati pasi ka nje lartesi te mjaftueshme  brenda dyqanit dhe jane te lidhura me shkalle te brendeshme.per me teper info ose nje vizite nga afer kontaktoni ne telefon ... 30/11/2020 11:07

55,000 Leke

Qera, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë 800 € /muaj Id: Pri+18367
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
138.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e komunes së parisit.informacion mbi ambientin:•kati 0 •sipërfaqja e ambientit: 138 m2 • me fasadë xhami • lartesia: 4.5m •1 tualet • me dokumentacion të rregullt hipotekor.•ambienti është i përshtatsh... 30/11/2020 11:05

800 Euro

Qera, Ambient, Bllok, Tiranë Pri+18477
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e bllokutinformacion mbi ambientin:• kati 0• 1 tualet• sipërfaqja e ambientit: 30 m2• me fasadë xhami• me dokumentacion të rregullt hipotekor.• ambienti është i përshtatshëm për zyra, butik, agjensi.•... 30/11/2020 11:04

440 Euro

Jepet Njësi Shërbimi Me Qera Tek Rruga “bardhok Biba”, Në Qendër Të Tiranës.
Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.53 Km nga qendra)
0.53 KM nga qendra
201.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet njësi shërbimi me qera tek rruga “bardhok biba”, në qendër të tiranës. ambjenti ndodhet pranë rrugës kryesore në një zopnë shumë të pëlqyer dhe të aksësueshme shumë pranë qendrës së tiranës. njësia e shërbimit ndodhet... 30/11/2020 10:15

3,015 Euro

Zyre Me Qera Zogu Zi Ne Tirane (id 4261161 )
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
1.40 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Id 4261161zogu zi, buze rruge,  jepet me qera ambjent per zyra ne pallat te ri, bosh, open space, siperfaqe 70 m², kati 4 me ashensor, kondicioner, tualete, fasade xhami, pamje nga rruga kryesore, orientim me diell, e pershtatshme per zyra, mundesi... 30/11/2020 09:24

500 Euro

Dyqan Me Qera Ne Astir, Rruga Teodor Keko Prane Kompleksit Arlis Ne Tirane (id 4271480)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
143.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4271480ne rrugen teodor keko prane kompleksit arlis, jepet me qera dyqan, siperfaqe 143 m², tualet, kati 0 ne pallat te ri, bosh. me vetrate ne 2 drejtime, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.cmimi 1200 euro, pa taksa ... 27/11/2020 16:40

1,200 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim