dombosko

📣 Okaion Jepet Super Ambient Binesi Me Qera Ne Qender Te Lushnjes
Qender | Lushnje
44.57 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

📣jepet ambient biznesi me qera📍ambienti ndodhet i poziconuarne katin e pare dhe te dyte ne nje hapesire teper te frekuentuar buze rruges kryesoredhenbsp; lagjiadhenbsp; gafurr muco🔅me nje siperfaqe prej 180 m2 ne katin e paredhenbsp;🔅me n... 21/10/2020 16:47

50,000 Leke

🔈 Jepet Ambjent Me Qera Super Investim.
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet ambjent me qeradhenbsp; .👉1200m2 ndertim👉1 kat ka 6 dhoma ,2 banjo ,2 korridore ,1 kuzhine.mund te perdoret per:dhenbsp;dhenbsp;🔹cerdhe /kopesht🔹 call center🔹shkolledisponon :- oborr dhe parkim 10-12 makina.📍adresa : 3 velleze... 21/10/2020 20:00

4,800 Euro

🔈 Jepet Ambjent Me Qera Super Investim.
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet ambjent me qeradhenbsp; .👉1200m2 ndertim👉1 kat ka 6 dhoma ,2 banjo ,2 korridore ,1 kuzhine.mund te perdoret per:dhenbsp;dhenbsp;🔹cerdhe /kopesht🔹 call center🔹shkolledisponon :- oborr dhe parkim 10-12 makina.📍adresa : 3 velleze... 21/10/2020 20:00

4,800 Euro

📣 Okaion Jepet Super Ambient Binesi Me Qera Ne Qender Te Lushnjes
Qender | Lushnje (44.57 Km nga qendra)
44.57 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

📣jepet ambient biznesi me qera📍ambienti ndodhet i poziconuarne katin e pare dhe te dyte ne nje hapesire teper te frekuentuar buze rruges kryesoredhenbsp; lagjiadhenbsp; gafurr muco🔅me nje siperfaqe prej 180 m2 ne katin e paredhenbsp;🔅me n... 21/10/2020 16:47

50,000 Leke

Ambient Komercial Rruga E Barrikadave
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient komercial 200 m2 rruga e barrikadave ne qendren tregetare me te re ne tirane . ambienti eshte open space mund te ndahet sipas deshires se klientit .te perrfshire ne cmim jane dhe dy garazhde . per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni .... 21/10/2020 15:28

2,700 Euro

Ambient Per Zyre, Tek Blv Zogi I - Stacioni I Trenit Ne Pallat Te Ri | Ekspozuar Ne Rruge
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (0.70 Km nga qendra)
0.70 KM nga qendra
26.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient per zyre, tek bulevardi zogi i - stacioni i trenit (zone perfekte) ne pallat te ri | strukture e rreullt | ekspozim ne rruge kryesore | kondicioner | instalimet te gjitha funksionaleq2420te dhenat e ndarjes:- 1 ambient pune- sip totale: 26 m2... 21/10/2020 13:53

220 Euro

Qera, Ambient, Laprake, Tiranë.
Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
3.10 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

• kati 4 • sipërfaqja e ambientit: 140 m2 • me dokumentacion të rregullt hipotekor • ambienti është i përshtatshëm për lloje te ndryshme biznesi • mundësi shumë e mirë investimi ... 21/10/2020 13:33

500 Euro

Super Zyre Me Qera Ne Location Prenium | Stadiumi Dinamo, Sistem Led - Parket Super Ciles
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
1.17 KM nga qendra
185.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super zyre me qira ne location prenium | stadiumi dinamo , ne super vendodhje  - hapesire gjigande dhe e pershtatshme per cdo lloj biznesi - ndricim te mire natyral dhe artifical - dekoruar me leter murale marre na jashte shtetit , gjithashtu dekoru... 21/10/2020 13:21

1,000 Euro

Qera, Ambient, Brryli, Tiranë 320 € /muaj Id: Pri+18141
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirane (1.24 Km nga qendra)
1.24 KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambienti ndodhet tek brryli, pranë ministrisë së jashtme.informacione mbi ambientin :• kati 2.• sipërfaqja 45 m2• 1 ambient.• tualet.• zonë mjaft e preferuar për zhvillim biznesi.për një vizitë në pronë na kontaktoni! ... 21/10/2020 12:30

320 Euro

Jepet Me Qera Bar Kafe Te Europiani
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (3.77 Km nga qendra)
3.77 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera bar kafe te europianijepet bar kafe prane universitetit europian ambienti dhenbsp;eshte i mireorganizuar , dhe jepet me qeradhenbsp; i kompletuardhenbsp; me paisje nga brandet e njohura deri ne detaj. organizohet ne nje ambient te brend... 21/10/2020 11:58

500 Euro

Jepet Me Qera Lokal Buze Rruge Ne Qytet Studenti
Qyteti Studenti/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)
1.46 KM nga qendra
260.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera lokal buze rruge ne qytet studenti te qyteti studenti, jepet me qera lokal i kompletuar. ambjenti ndodhet ne katin zero, me siperfaqe te brendshme 260m2 dhe 25m2 verande. eshte i mireorganizuar , dhe jepet me qera i kompletuar . ... 21/10/2020 11:53

600 Euro

Ambient Biznesi Per Qira Ne Astir.
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)
3.19 KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambient biznesi per qira ne astir. hapesire e bollshme me organizim duplex. tualet. e pershtatshme per cdolloj biznesi, furre buke, farmaci, etj. ... 21/10/2020 11:28

250 Euro

Jepet Me Qera Ambient Komercial Prane Bllokut
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera ambient komercial prane bllokutjepet me qeradhenbsp;ambjent biznesidhenbsp;me siperfaqedhenbsp;220m2,me 2 tualete. ambjenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues , te mire administruar,i sapo rikonstruktuar dhe investuar ne meny... 21/10/2020 10:49

1,000 Euro

Qera, Apartament 3+1, Rruga Elbasanit. Tirane. Per Zyra Ose Banim
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Qera, apartament 3+1, rruga elbasanit,tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 150 m2. • kati i 5 banim. apartamenti disponon: • ambient ndenjie. • ambient gatimi. • dhoma gjumi. • 2 tualete. • 2 bal... 21/10/2020 10:15

850 Euro

Qera, Ambient, Pazari I Ri, Tiranë
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
0.56 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e pazarit të ri, tiranë. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 35 m2. • buzë rruge. • kati i 0. • 1 tualet. • fasadë xhami. • i investuar. • me dokumentacion të rregullt hipotekor... 21/10/2020 10:00

800 Euro

Jepet Me Qira: Ambjent Biznesi/zyre/ Rruga: Elbasanit, Pranë Amb. Amerikane
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

... 21/10/2020 09:37

500 Euro

Jepet Me Qera Ambient Biznesi Dubleks Te Rruga Elbasanit
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
124.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambient biznesi dubleks te rruga elbasanitjepet me qera ambient komercial dubleks me nje siperfaqe totale prejdhenbsp;124 m2.dhenbsp;ambienti gjendet ne katin 0 dhe katin 1dhenbsp; te nje pallati te ri. zona ku lokalizohet eshte teper e... 21/10/2020 09:37

1,000 Euro

Jepet Me Qera Ambient Bisnesi Bar Ne Yzberisht
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
3.59 KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambient bisnesi bar ne yzberisht,eshte i mire investuar dhe mobiluar,sic ekspozohet dhe ne foto.cmimi mjaft i favorshem dhe i mire ,jemi te hapur per oferta dhe nga marresit.per me teper info na kontaktoni... 20/10/2020 17:14

250 Euro

Jepet Me Qera
Vasil Shanto | Tirane (1.77 Km nga qendra)
1.77 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjent me qera dyqan 40m2 ,rruga ibrahim dervishi... 20/10/2020 16:51

25,000 Leke

Jepet Me Qera Ambjent Bisnesi Ngjitur Me Spitalin Amerikan 2 ,mbrapa Fakultetit Mjeksis
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambjent bisnesi ngjitur me spitalin amerikan 2 ,mbrapa fakultetit mjeksis,afersisht 40m2,dhe nje zone mjafte stategjike,ku mund te perdoret per farmaci,laborator,etj ,duke ju referuar zones qe ndodhet afer qsut.per me teper info ose nje... 20/10/2020 16:25

250 Euro

Jepet Me Qira Ambient Komercial Tek Misto Mame !
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.08 Km nga qendra)
3.08 KM nga qendra
193.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira ambient komercial ne misto mame,prane rruges konferenca e pezes! ambienti eshte open space me nje tualet ,organizohet ne nje siperfaqe prej 193m2, qe e ben te pershtatshem per aktivitete te ndryshme si klinika, call center, objekte s... 20/10/2020 16:19

1,200 Euro

Restorant Me Qira Ne Bllok I Investuar
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.02 Km nga qendra)
1.02 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira restorant ne zonen e bllokut ,nje nder zonat me te preferuara ne tirane .restoranti ka nje siperfaqe prej 200 m2 siperfaqe e brendeshme ,eshte i investuar ne menyre moderne .per me teper informacione mund te kontaktoni .... 20/10/2020 15:52

2,500 Euro

Jepet Me Qera Ambjent Komercial Te 5 Maj
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1.88 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent komercial te 5 majjepet me qera ambient komercial tek 5 maji me nje siperfaqe totale prej 300 m2. ambienti gjendet ne katin e 2 te nje pallati te ri, me fasade xhami. zona ku lokalizohet eshte teper e favorshme per ambientin d... 20/10/2020 15:00

800 Euro

Ambjent Me Qera Prane Gardes Se Republikes
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.06 Km nga qendra)
1.06 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambjenti ndodhet ne katin e 1, i pershtatshem per sherbime te ndryshme. ne cmim eshte e perfshire dhe taksa e prones. ... 20/10/2020 13:48

35,000 Leke

Qera, Ambient, Bllok, Tiranë 1,740 € /muaj Id: Pri+18111
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e bllokut.informacion mbi ambientin:•kati i 7•sipërfaqja e ambientit: 145 m2•1 tualet• me fasadë xhami• investimi:• aspirim, sistem kondicionimi• ambienti është i përshtatshëm për zyra, klinike dentare... 19/10/2020 21:47

1,740 Euro

Jepet Ambient Komercial Prane Spitalit Amerikan 3!
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.57 Km nga qendra)
3.57 KM nga qendra
260.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet ambient komercial ne rrugen "konferenca e pezes" 1600 euro/muaj ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri me administrim shume te mire. ambienti eshte open space dhe ka fasade xhami e cila ofron mundesi te larte per vizibilitet.... 19/10/2020 17:19

1,600 Euro

Qera, Ambient, Zogu I Zi
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
0.77 KM nga qendra
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Opp18121 ambienti ndodhet në rrugën e durrësit. informacione mbi ambientin : • sipërfaqja 71m2. • kati 2. detaje të tjera : • 1 ambient. • tualet. • sistem kondicionimi. • post parkimi i përfshirë. zonë mjaft e preferuar ... 19/10/2020 16:09

450 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim