🏡 auto servis me qera

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  
Qera, Ambient Biznesi, Bllok, Tiranë Pri20599
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
350.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Informacion mbi ambientin:•ndërtim i ri• kati 0-1•sipërfaqe e ambjentit: 350 m2•totalisht i investuar•hyrje e dedikuar nga kati 0•4 tualete•sistem kondicionimi•fasadë xhami•ambienti është i përshtatshëm për zyra, call center... 13/05/2021 20:27

4,500 Euro

Qera, Ambient Biznesi, Komuna E Parisit, Tiranë! Pri20834
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Informacion mbi ambientin:• kati 0•ndërtim i ri•sipërfaqe e ambjentit: 31 m2•totalisht i investuar•hyrje e dedikuar•1 tualete•sistem kondicionimi•mundësi shumë e mirë investimi•ambienti është i përshtatshëm për tipologji t... 13/05/2021 20:27

370 Euro

Qera, Ambient Biznesi, Komuna E Parisit, Tiranë! Pri20761
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
413.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

... 13/05/2021 20:25

4,000 Euro

Dyqan Me Qera
Qender | Elbasan (31.75 Km nga qendra)
31.75 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera nje dyqan me sip 160m2 . dyqani ka dhe nje magazine me sip 40m2.eshte ndertim i ri, me drita led dhe kondicionim.eshte i shfrytezueshem per cdo lloj aktiviteti.dyqani ndodhet ne lagjen visarion xhuvani, rruga qamil guranjaku, 300m posht... 13/05/2021 14:43

60,000 Leke

Dyqan Me Qera
Qender | Fier (70.34 Km nga qendra)
70.34 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet dyqan me qera 25 m² prane pizza italia fier, ne bulevardin jakov xoxa. ... 13/05/2021 14:06

35,000 Leke

Ambjent Biznesi Me Qira Ne Don Bosko Prane "alb Market "
Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1.92 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjent me siperfaqe 32m2 ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri afer rruges kryesore. ambjenti eshte i bollshem open space dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. zona ne te cilen ndodhet eshte shume e populluar cka e ben nje m... 13/05/2021 13:37

50,000 Leke

🏡 Jepet Me Qira Objekt Biznesit 270m2
Qender | Shkoder (0.90 Km nga qendra)
0.90 KM nga qendra
270.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

🏡 jepet me qira objekt biznesit 270m2dhenbsp;i pershtatshem per call center , zyra , dhe shum biznese tjeradhenbsp;🎯ndodhet pranedhenbsp; katedralesdhenbsp; dhenbsp; .shkoderdhenbsp;🛁 2dhenbsp; wcdhenbsp;dhenbsp;💶 cmimi 1000€dhenbsp; ne... 13/05/2021 13:23

1,000 Euro

Ambjent Biznesi Me Qira Tek Rr.kavajes Prane "dumrea Cupcakes"
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
21.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjent me siperfaqe 21m2 ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri afer rruges kryesore. ambjenti eshte open space dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar me nje qarkullim te lart n... 13/05/2021 13:18

240 Euro

Ambjent Biznesi Me Qira Ne Myslym Shyr Prane Kastratit
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjent me siperfaqe 50m2 ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri afer rruges kryesore. ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. aktualisht eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme per fast-food pizzeri por mund t... 13/05/2021 12:44

600 Euro

Qera, Ambient, Tower Bridge, Tiranë. 400 € /muaj Id: Opp+20871
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.43 Km nga qendra)
1.43 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera, ambient biznesi .ambienti ndodhet në zonën e rrugës dibrës, kompleksi orion, tower bridge.ka një sipërfaqje totale prej 30m2.• orientim veri-lindje.• totalisht i investuar.• lokacion i favorshëm.• disponon dokumentacion ... 13/05/2021 11:57

400 Euro

Qera,ambjent,yzberisht(una19947)
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3.76 KM nga qendra
87.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për qera.ambjenti ndodhet në zonën e yzberishtit,pranë "zjarr tv".• ambjenti ka sipërfaqje totale 87m2 dhe ndodhet në katin 0.• disponon 1 tualet.• ka lartësi 4m.• ambjenti disponon fasadë xhami dhe është... 13/05/2021 11:35

300 Euro

Qera,kapanon,mezez(una20665)
Zone Periferike | Tirane (5.35 Km nga qendra)
5.35 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Kapanoni është i pozicionuar në mëzez,pranë top channel.informacion mbi kapanonin : • sipërfaqja 170m2 • lartësi 7m • dimensione gjerësi 10m dhe gjatësi 17mcilësime të tjera: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e ... 13/05/2021 11:34

1,000 Euro

Qera,godine Biznesi,autostrada Tirane-durres(una20792)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
850.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera godinë biznesi.godina ndodhet në autostradën tiranë - durrës,pranë city park.godina është e struktuar në 3 kate dhe përbëhet nga magazina,ambjente për zyra.ka sipërfaqje totale trualli 850m2:• kati i parë ka sipërfaqje ... 13/05/2021 11:34

2,700 Euro

Qera,ambjent Biznesi,unaza E Re(una20775)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)
3.93 KM nga qendra
73.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

... 13/05/2021 11:34

20,000 Leke

Qera,ambjent Biznesi,unaza E Re(una20026)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 13/05/2021 11:33

25,000 Leke

Qera,ambjent Biznesi,unaza E Re(una20711)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
750.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për qera.ambjenti ndodhet në zonën e unazës së re,pranë "jata market".• ambjenti ka sipërfaqje totale 750m2 dhe ndodhet në katin 1.• disponon fasadë xhami• Ështe open space• disponon 2 hyrje të dedikuara... 13/05/2021 11:33

2,000 Euro

Qera,ambjent Biznesi,bllok(una20765)
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për qera.ambjenti ndodhet në zonën e bllokut,pranë "raiffeisen bank".• ambjenti ka sipërfaqje totale 155m2 dhe ndodhet në katin 1.• Është totalisht i investuar• me parket• super vendndodhje• disponon 2 tu... 13/05/2021 11:32

2,000 Euro

Qera, Ambient, Rruga Kavajës 450 € /muaj Id: Pro20480
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ambienti ndodhte te rruga kavajës te raiffaisen bank.informacion mbi ambientin:• kati 5• sipërfaqe : 105m2 totale• drite natyrale ne çdo ambient• kubaturë e rregulltorientimi : veri-lindjeorganizimi :• 3 ambjente• 2 ballkon• 1 tuale... 13/05/2021 10:10

450 Euro

Qera, Ambient Biznesi, Qendër, Durrës 500 € /muaj Id: Pro20550
Qender | Durres (0.41 Km nga qendra)
0.41 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Qera, ambjent 2+1 jepet i mobiluar te bulevardi, qendër, durrësinformacion mbi apartamentin:• kati 3• sipërfaqe : 100m2 totale• drite natyrale ne çdo ambient• kubaturë e rregulltorientimi :jug-perendimorganizimi :• dy studio biznes• ... 13/05/2021 10:00

500 Euro

Qera, Ambient, Bulevardi Zogu I Pare, Tirane 2,200 € /muaj Id: Pro20646
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (0.70 Km nga qendra)
0.70 KM nga qendra
287.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Qera, ambient, bulevardi zogu i pare, buzë rruge.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja totale: 287 m2.• kati -1 dhe 0organizimi:• tualet• i investuar.• kati 0 ka fasadë xhami• kondicionin dhe aspirim• kubaturë e rregullt.• dokume... 13/05/2021 09:30

2,200 Euro

Jepet Me Qira Zyre Ne Bllok, Me Nje Siperfaqe Prej 140m2
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira zyre ne bllok, me nje siperfaqe prej 140m2.ambjenti eshte i pershtatshem per shumllojshmeri biznesi, ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, per nje vizite ne prone na kontaktoni... 12/05/2021 22:33

800 Euro

Jepet Me Qera Bar-restorant, Tek Rruga 5 Maji Prane Concord Center.
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1.88 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera bar-restorant, tek rruga 5 maji prane concord center.me siperfaqe 150m2, kati 0.organizohet:dhenbsp;• open space• 1 tualet• 1 depoofrohet:• open space• i mobiluar• ndricim i mire• ne kushte shume te miradhenbsp;• me park... 12/05/2021 18:56

2,000 Euro

Jepet Me Qera Bar-restorant, Tek Rruga 5 Maji Prane Concord Center. Me Siperfaqe 150m2, K
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1.88 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera bar-restorant, tek rruga 5 maji prane concord center.me siperfaqe 150m2, kati 0.organizohet:dhenbsp;• open space• 1 tualet• 1 depoofrohet:• open space• i mobiluar• ndricim i mire• ne kushte shume te miradhenbsp;• me park... 12/05/2021 18:55

2,000 Euro

Salle Gjigande Ngrenie Ne Vendodhje Fantastike (pas Fshn - Treni) Kuzhinë Dhe Magazinë M
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (0.93 Km nga qendra)
0.93 KM nga qendra
325.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Salle gjigande ngrenie ne vendodhje fantastike, ndodhet pas fakultetit të shkencave të natytës- sallë ngrënie gjigande - tavene gipsi- kuzhinë dhe magazinë më vete, Çdo gjë funksionaleq2770te dhenat e ndarjes:- 1 sallë ngrënie gjigande- 2... 12/05/2021 17:57

2,000 Euro

Qera, Ambient, Selvia
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Opp19216ambienti ndodhet tek rruga e dibres ne zonen e selviseinformacione mbi ambientinsiperfaqja 200 m2kati 2organizimi:e ndare ne 8 ambiente2 tualetesistem ndricimisistem kondicionimidetaje te tjera:2 nga ambientet ofrojne pamje nga rruga kryesore... 12/05/2021 16:50

1,700 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim