Jepet ambjent biznesi me qera tek Komuna e Parisit Tirane

Ambjent biznesi me qera 23/09/2022 17:56 Post ID: 83719


Pagesa 55,000 Leke
Siperfaqa neto 40.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 8

*Jepet ambjent biznesi me qera tek Komuna e Parisit.

-Siperfaqa: 40m2

-Gjendet ne nje nga komplekset me te medha te zones e pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi.

-E shtuar me pllaka dhe ka fasad xhami.

-Ambjenti eshte i organizuar gjithashtu me tualet.

-Cmimi: 55.000 leke te reja ( i diskutueshem)

*Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit ose whats app.