Qera, Bar-Restorant, Petrel, Tirane. LI27580 Tirane

Ambjent biznesi me qera 23/09/2022 17:26 Post ID: 83714


Pagesa 2,000 Euro
Siperfaqa neto 520.00 me 4 Tualetee
Kati Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Petrele, Albania - Harta
Lexime 0

Qera, Bar-Restorant, Petrel, Tiranë.
Informacion mbi ambientin:
• Sipërfaqja e ambientit: 520 m2 Neto dhe 4800 m2 Bruto
• Kati 0 dhe Kati 2.
Organizimi:
• Kuzhinë
• 3 Ambiente të bollshme.
• 4 Tualete.
• 100 m2 Depo
Cilësime të tjera:
• Sistem ajrimi dhe kondicionimi.
• I investuar dhe i mobiluar.
• Banak totalisht i investuar.
• Fasadë guri
• Nese klienti deshiron investim shtese mbi pronen, pronari do te investoj por do te kete rritje te qerase se prones

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!