Qera, Ambient per Lokal, Materniteti i Ri, Tirane Tirane

Ambjent biznesi me qera 23/09/2022 15:14 Post ID: 83678


Pagesa 430 Euro
Siperfaqa neto 61.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Materniteti i ri - Harta
Lexime 0

Disponojmë Ambient për lokal për qera, cili ndodhet i pozicionuar te Materniteti i ri.
Informacion mbi Ambientin:
• Siperfaqe e ambientit : 61m2
• Mundësi shfrytëzimi të hapsirës publike
• Kati 0
Organizimi i brendshëm:
• Open Space
• Tualet
Cilësi të tjera:
• Fasada xhami
• Bosh
• Ambienti është i përshtatshëm për lokal
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor
• Mundësi shumë e mirë investimi pasi gjendet i pozicionuar buzë rruge dhe ofron mundësi shumë të mirë investimi.
Për vizitë në pronë na kontaktoni!