Ambient Biznesi me QERA.Buze Rr.Teodor Keko Tirane

Ambjent biznesi me qera 29/09/2022 15:54 Post ID: 83648


Pagesa 600 Euro Zero Komision
Siperfaqa neto 86.00 me 1 Tualete
Kati Kati 1 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 13

Informacion mbi apartamentin: (B1A2)
• Kati i 1
• Sipërfaqja e apartamentit 85.50
• Sallonin e Ndenjes
• 2 dhoma
• 1 Tualete
• 1 Ballkone
• Bosh
• Orjentimi Jug-perendim
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar me kontaktoni