Jepet me qera restorant [ ID XHK 019] Tirane

Ambjent biznesi me qera 23/09/2022 12:12 Post ID: 83635


Pagesa 2,400 Euro
Siperfaqa neto 156.00 me 1 Tualete
Kati Kati -1
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 0Kati 0

Siperfaqa : 157 m2

Adresa : rruge e durresit

Organizohet:


Kuzhine e bollshme
Tualet

Ofrohet:

I kompletuar
Me banak
Me 15 tavolina dhe 42 karrige te gatshme per restorantin
Me parket
Zone shume e mire
Hapsire e jashtme per te shfrytezuar me siperfaqe 24 m2
I arreduar me ndarje druri

Cmimi: 2400 euro
Pagesa:
Kontrate 1 vjecare- 3 muaj parapagim dhe 3 muaj garanci
Kontrate mbi 2 vjecare- 3 muaj parapagim dhe 6 muaj garanci