Jepet ambjent me qera prane Librit Universitar Tirane

Ambjent biznesi me qera 20/09/2022 14:53 Post ID: 83236


Pagesa 3,600 Euro
Siperfaqa neto 170.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0 me 2 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 3

Jepet ambjent biznesi me qera prane Librit Universitar 

-Siperfaqja: 170m2

-Kati: 0

-Ambjenti i bollshem ,ka fasad xhami dhe e mire pozicionuar .

Cmimi: 3600 euro

Per me shume na kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne whatsapp.