Jepet me qera Ambjent biznesi ne zonen e Myslym Shyrit .Cmimi 2000Euro Tirane

Ambjent biznesi me qera 20/09/2022 11:46 Post ID: 83174


Pagesa 2,000 Euro
Siperfaqa neto 120.00 me 1 Tualete
Kati Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 5

Jepet me qera Ambjent biznesi ne zonen e Myslym Shyrit .
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe eshte e pozicionuar ne katin e 2 nga toka .
Ka nje reklamim shume te mire per shkak se eshte e gjitha me fasad xhami.
JEPET ME QERA ME CMIMIN : 2000€muaji
adresa : Myslym Shyri