📍JEPET AMBJENT BIZNESI PRANE KOMPLEKSIT DELIJORGJI Tirane

Ambjent biznesi me qera 19/09/2022 11:12 Post ID: 82964


Pagesa 650 Euro
Siperfaqa neto 127.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 3 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Kavajes - Harta
Lexime 5

📍Ambjent biznesi me qera prane Kompleksit Delijorgjit.
📐Ambjent eshte me siperfaqe 125 m2.
☑️Organizohet ne:
~ 3 Ambjente pune
~ korridor
~ 2 tualete
~ ballkon
📌Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.
📌Ambjenti eshte i shtruar me parket dhe ka sistem kondicionimi ne cdo ambjent.
Per me shume detaje na kontaktoni!
💶Cmimi 650 Euro
📲