Qera, Ambient per zyra, Myslym Shyri, Tirane 350 Euro /Muaj Tirane

Ambjent biznesi me qera 23/09/2022 16:38 Post ID: 82727


Pagesa 350 Euro
Siperfaqa neto 30.00 me 1 Tualete
Kati Kati 1 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 9

Disponojmë ambient biznesi për zyra.
Ambienti ndodhet i pozicionuar në Myslym Shyri
Informacion mbi ambientin:
• Siperfaqe: 30 m2
• Kati i 1 banim
• Ambient për zyrë
• Tualet

Detaje të tjera:
• Totalisht I investuar
• Sistem Kondicionimi dhe Sistem Aspirimi
• Spote Ndricimi
•I përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si zyra, noteri, etj.
Zona ku ndodhet ambienti është një ndër zonat më të preferuara për zhvillim biznesi si edhe te ofron mundësinë e faciliteteve të ndryshme.
Për vizitë në pronë na kontaktoni!