Jepet me Qera Ambjent Biznesi, Unaza E Re : UNA27367 Tirane

Ambjent biznesi me qera 02/10/2022 16:55 Post ID: 81517


Pagesa 700 Euro
Siperfaqa neto 147.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 19

Disponojmë Ambjent Biznesi për Qera
Ambjenti ndodhet prane Bar Artistit.
Infirmacion mbi ambjenti :
Kati 0
Siperfaqe bruto: 147 m2
Eshte ne proces hipoteke
I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme
Zona në të cilën ndodhet ambjenti është një nga zonat më të populluara dhe afron të gjitha facilitet.


Për ta vizituar na kontaktoni!