Jepet me qira nje ambjent per biznes ne Shkoder. Shkoder

Ambjent biznesi me qera 02/10/2022 14:35 Post ID: 80125


Pagesa 400 Euro Zero Komision
Siperfaqa neto 200.00 me 1 Tualete
Kati Kati 1
Distanca 0.70 km nga qendra
Qyteti - Zona Shkoder - Qender
Adresa Shkoder, Albania - Harta
Lexime 157

Jepet me qera nje ambjent per biznes ne Shkoder.


Ambjeti eshte ndertese 1 kateshe, me siperfaqe 200 m2, me 1 dhome zyre, i shtruar me pllake, me instalime elektrike, me drite natyrore dhe ndricim elektrik, 2 banjo.


Ndertesa ndodhet ne Zonen Industriale Shkoder, direkt ne rruge kryesore, Rruga Inxh. Gjovalin Gjadri.

Ambjeti eshte shume i pershatshem per biznes fasonerie, punime duralumini, magazine fabrike etj.


Cmimi eshte 400 Euro ne muaj (i negociueshem).

Kontrata e qirase eshte minimum me afat 1 vjecar.


Per nje vizite kontaktoni ose shkruani mesazh ne nr tone te cel