Qera, Kapanon, Vore, Tirane, 1.800Euro muaj. ID PRO27080 Tirane

Ambjent biznesi me qera 29/09/2022 16:35 Post ID: 78872


Pagesa 1,800 Euro
Siperfaqa neto 550.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Vore
Adresa Vore - Harta
Lexime 2

Disponojmë kapanon me qera , pozicionuar Vore, Autostradë Tiranë-Durrës.
Informacion mbi magazine:
• Ka një sipërfaqe prej 550 m2
• Kati 0
• Lartësi maksimale në kulm : 9.60m
• Lartësi minimale : 8m
• Lartësi e portës : 6m
Organizimi i Brendshëm:
• Open Space
Cilësime të tjera:
• Linje 2-fazore dhe 3-fazore
• 1 Porte hyrëse
• Mundësi parkimi
Mundësi shumë e mirë investimi pasi ka akses me Autostradën Tiranë-Durrës.
Për vizitë në pronë na kontaktoni!