Qera, Ambient Biznesi , Pazari i Ri, Tirane, ID PRO24964, 900 Euro/Muaj Tirane

Ambjent biznesi me qera 27/09/2022 16:34 Post ID: 76585


Pagesa 900 Euro
Siperfaqa neto 200.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 2
Distanca 0.56 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Pazari i Ri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 6

Disponojmë ambient biznesi për qera , i pozicionuar te ATSH-ja pranë Pazarit të Ri.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 2, i një vile 4-katëshe
• Sipërfaqe bruto : 200 m2
Organizimi :
• 5 Ambiente pune
• 2 Tualete
• 2 Ballkone
• 2 Veranda
• Korridor shpërndarës
Cilësime të tjera:
• I investuar
• Kondicioner në çdo ambient
• Mundësi dhe për parkim
• Ndricim natyral në çdo ambient
• Kubaturë e rregullt
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të preferenciale për zhvillim biznesi, pasi ndodhet 10min larg Qendrës së qytetit.

Për ta vizituar na kontaktoni!