Qira, Ambient, Don Bosco (PRO+26045) Tirane

Ambjent biznesi me qera 30/09/2022 09:15 Post ID: 69197


Pagesa 1,000 Euro
Siperfaqa neto 100.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Distanca 1.72 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania - Harta
Lexime 16

Ambient per qira i pozicionuar ne Don Bosco.

Informacion mbi ambientin:
• Sipërfaqja bruto 100 m2.
• Sipërfaqja neto 84 m2.
• Kati 0

Organizimi:
• Open space
• 1 tualete
• Bosh
• Sistem kondicionimi dhe aspirimi.
• Fasade xhami.
• Disponon post parkimi te perfshire ne cmim.

E përshtatshme për tipologji te ndryshme biznesi.

Për ta vizituar na kontaktoni!