Qira, Ambient, Rruga Siri Kodra. (PRO+25211) Tirane

Ambjent biznesi me qera 03/10/2022 11:44 Post ID: 61775


Pagesa 600 Euro
Siperfaqa neto 51.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Distanca 1.61 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania - Harta
Lexime 11

Disponojmë ambjent per qira me vendodhje tek Rruga Siri Kodra, Tirane.

• Ambjenti ka sipërfaqje 54.92 m2.
• Kati 0.
• Disponon fasade xhami.
• Organizohet nga ambient open space dhe 1 tualet.
• Rruge kryesore.
• Ambjenti është i përshtatshëm për biznese të ndryshme si: farmaci, klinike dentare, zyra etj.

Për ta vizituar na kontaktoni!