jepet me qera ambjent per biznes , Piazza Tirana

Ambjent biznesi me qera 12/04/2021 15:18 Post ID: 30707


Pagesa 2,500 Euro
Siperfaqa 320.00 me 1 Tualet
Kati 1
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Ded Gjo Luli, Tirana, Albania - Harta
Lexime 0

Jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqje 320m2 ,i ndare ne -  1) hapesire e brendshme 250m2

                                                                                                          2) verande 70m2

Hapesira e brendshme eshte e organizuar ne dupleks per shkake te lartesise qe ka 

Brenda ka tualet dhe 1 zyre te vogel 

Vend ideal per bar-kafe ,restorant dhe biznese te tjera 


Cmimi 2500 euro (perfshire 15%)


Anetari ID: 110

photo

Njoftimi ID: 30707