ambjent biznesi me qera ,sheshi Willson Tirana

Ambjent biznesi me qera 12/04/2021 15:57 Post ID: 30706


Pagesa 1,500 Euro
Siperfaqa 180.00 me 1 Tualet
Kati 2
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania - Harta
Lexime 5

Jepet me qera ambjent biznesi ,me siperfaqje 180m2 

Ndodhet ne katin e 2 te pallatit dhe ka dy hyrje ,nje nga pallati dhe nje nga jashte me shkalle 

Ambjent i pershtatshem per cdolloj biznesi 

Cmimi  1500 euro (pefshire 15%)


Anetari ID: 110

photo

Njoftimi ID: 30706