Ambjent Biznesi me qera Tirana

Ambjent biznesi me qera 08/04/2021 16:18 Post ID: 30690


Pagesa 1,000 Euro
Siperfaqa 1000.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Kinostudio, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2

Godina ndodhet ne kinostudio me nje sip totale 2500m2 mundesi shume e mire per investim dhe per biznese te ndryshme. Cmimi i diskutueshem mund te jepet me qera edhe pjeserisht.


Anetari ID: 7371

photo

Njoftimi ID: 30690