Zyra me qera ne rrugen e Dibres prane Vila Goldi (ID 4261532) Tirana

Ambjent biznesi me qera 08/04/2021 14:49 Post ID: 30670


Pagesa 1,860 Euro
Siperfaqa 207.00 me 2 Tualete
Kati 9 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa rrugen e Dibres - Harta
Lexime 1

id 4261532

Ne rrugen e Dibres prane Vila Goldi jepet me qera ambjent, me siperfaqe 207 m², pallat i Ri kati 9 me ashensor, punime me termoizolim, ndricim natyral dhe pamje 360°, ambjenti jepet open space, eshte ne proces punimi dhe eshte gati ne vere.

Cmimi 9 euro/m²Njoftimi ID: 30670