Jepet me qera ambient tek QUARTUM RESIDENCE, prane Harry Fultz. Me siperfaqe 81.5m2 Tirana

Ambjent biznesi me qera 08/04/2021 14:14 Post ID: 30666


Pagesa 700 Euro
Siperfaqa 81.00 me 1 Tualet
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 0

Jepet me qera ambient tek QUARTUM RESIDENCE, prane Harry Fultz. Me siperfaqe 81.5m²


Organizohet: 

• Open Space

• 1 tualet

• Me ndricimOfrohet:

• Bosh

• Me Pllaka

• Kondicioner + Aspirim

• Ne kusht shume te mire dhe I paperdorur me pare

• Zone lehtesisht e aksesueshme

• Orientim i mireI pozicionuar ne nje zone shume te mire te Tiranes dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme.


Cmimi: 700€muaj + 1 garanci


ID AD 008


Anetari ID: 7985

photo

Njoftimi ID: 30666