Magazina me Qera Ne Dalje te Kombinatit Tirana

Ambjent biznesi me qera 08/04/2021 12:25 Post ID: 30657


Pagesa 60,000 Leke
Siperfaqa 510.00 me 1 Tualet
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Peze e Vogel, Albania - Harta
Lexime 0

Jepen me qera dy magazina , 300m2 + 200m2 oborr , ne Peze te Vogel, 10 km nga qendra e kryeqytetit ne drejtim te rruges kombinatit. Magazinat jane 110m2 dhe 200m2, si dhe 4 e 5 metra respektivisht te larta. Ambjentet rrethohen nga 200m oborr.Ne cmim perfshihen edhe taksat. Per me shume informacion jeni te ftuar te kontaktoni!


Njoftimi ID: 30657