Jepet me qera ambient tek Rruga Andon Zako Cajupi, Ish-Blloku. Tirana

Ambjent biznesi me qera 08/04/2021 12:24 Post ID: 30656


Pagesa 700 Euro
Siperfaqa 80.00 me 1 Tualet
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Andon Zako Cajupi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2

Jepet me qera ambient tek Rruga Andon Zako Cajupi, Ish-Blloku.


Me siperfaqe 80m²


Organizohet: 

• Open Space

• 1 tualet

• Me ndricimOfrohet:

• Bosh

• Me Parket

• Banak

• Ne kushte shume te mire

• Zone lehtesisht e aksesueshme

• Orientim i mireI pozicionuar ne nje zone shume te mire te Tiranes dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme.


Cmimi: 700€muaj + 1 garanci


ID AD 006


Anetari ID: 7985

photo

Njoftimi ID: 30656