Zyra me Qera Tek Square 21 Tirana

Ambjent biznesi me qera 08/04/2021 12:18 Post ID: 30651


Pagesa 600 Euro
Siperfaqa 75.00 me 1 Tualet
Kati 1 me 2 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 8

Jepet me qera ambient komercial open-space 75m2 tek kompleksi prestigjioze "Square 21". Ambienti pozicionohet ne katin e I teknik, te dedikuar ekskluzivisht njesive te sherbimit. Zyrat ndodhen ne nje nga komplekset e reja me cilesore dhe te kerkuara ne kryeqytet, ku kane rezervuar njesite e tyre tregtare disa nga firmat me te njohura ne vend.Per me shume informacion jeni te ftuar te kontaktoni!Njoftimi ID: 30651