Dyqan me Qera Tek Square 21 Tirana

Ambjent biznesi me qera 08/04/2021 12:07 Post ID: 30649


Pagesa 900 Euro
Siperfaqa 75.00 me 1 Tualet
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 6

Jepet me qera ambient komercial open-space 75m2 ne katin 0 te kompleksit "Square 21". Dyqani ndodhet ne nje nga komplekset e reja me cilesore dhe te kerkuara ne kryeqytet, ku po rezervojne njesite e tyre te biznesit shume kompani te mirenjohura. Kompleksi eshte modern, me teknologji te larte ndertimi, parking nentokesore, si dhe ofron siguri maksimale e hapesira rekreacionale e clodhese ne brendesi te tij ku pozicionohet edhe dyqani. Per me shume informacion jeni te ftuar te kontaktoni! (Cmimi eshte neto dhe nuk perfshin tarifen e administrimit)Njoftimi ID: 30649