Jepet me qira ambjent komercial, tek liqeni i thate. Tirana

Ambjent biznesi me qera 08/04/2021 12:02 Post ID: 30643


Pagesa 300 Euro
Siperfaqa 50.00 me 1 Tualet
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Hamdi Sina, Albania - Harta
Lexime 0

Jepet me qira ambjent komercial, tek liqeni i thate.
Ambjenti eshte ne katin 0 te nje pallati te ri dhe pozicionohet strategjikisht ne rruge kryesore
Ambjenti eshte shume i pershtatshem per biznese te ndryshme ose zyre
Ambjenti komercial ka nje siperfaqe prej 45 m2 dhe disponon edhe nje hapesire perpara njesise prej 15 m2
Ambjenti eshte me vetrate xhami

Per me shume informacion dhe per te organizuar nje vizite ne prone, na kontaktoni

Anetari ID: 4507

photo

Njoftimi ID: 30643