Qira, Kapanon Dhe Zyra , Kombinat Tirana

Ambjent biznesi me qera 08/04/2021 18:54 Post ID: 30519


Pagesa 2,000 Euro
Siperfaqa 1000.00 me 1 Tualet
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Kombinat, Tirana, Albania - Harta
Lexime 3

OPP20287
Kapanoni ndodhët në Vaqarr, Kombinat.
Sipërfaqja e truallit është 2500 m2, në të cilën ndodhen ambient zyrash, kapanon.
Sipërfaqe e kapanonit është 1200 m2 dhe është open-space.
Detaje të tjera :
• Ambient për zyra.
• Sipërfaqje të bollshme.
• Investim ideal.

Kapanoni mund te jete i favorshem per fasoneri, servis makinash, lavazh si dhe shume aktivitete te tjera.
Për ta vizituar na kontaktoni!


Njoftimi ID: 30519